Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Prezidentūra: rinkimai turi vykti sąžiningai, skaidriai, būti laisvi

    atsisiųsti Po Ukmergės rajono apylinkės teismo sprendimo balsų pirkimo byloje “Krašto naujienos” pasidomėjo, ką šiuo klausimu mano šalies vadovė – Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Pateikiame atsakymą į mūsų paklausimą:

     Konstitucija ir įstatymai nustato esminius reikalavimus rinkimams – jie turi vykti sąžiningai, skaidriai, būti laisvi. Prezidentė nuosekliai pasisako už tai, kad šių principų būtų laikomasi visuose rinkimuose. Šalies vadovės iniciatyva dar 2012 m. lapkritį buvo priimtos įstatymų pataisos, griežtinančios baudžiamąją atsakomybę už rinkėjų papirkinėjimą ir sudarančios galimybę šalinti iš rinkimų nesąžiningai konkuruojančius politikus bei partijas. Užkertant kelią piktnaudžiauti rinkimų teise Prezidentė taip pat yra inicijavusi pataisas dėl rinkimų sąžiningumo užtikrinimo, renkant savivaldybių tarybas, taip pat pataisas, kuriomis uždrausta juridiniams asmenims finansuoti politines partijas ir politines kampanijas.

        Teismų sprendimai rodo, kad su balsų pirkimu nesitaikstoma. Tiek rinkimus organizuojančios, tiek ir teisėsaugos institucijos turi įgyvendinti joms suteiktus įgaliojimus ir užtikrinti,  kad rinkimuose nebūtų iškreipta tikroji rinkėjų valia.

 

Pagarbiai

Prezidentės spaudos tarnyba

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

23 Komentarai (-ų)

 1. prieš sako:

  prieš mesdamas akmenį į kitą, pasitikslink kaip reikalai su paties sąžine, dantimis, užpakaliu ar čebatais

 2. Anonimas sako:

  to Rokas
  Pritariu. Tik zmoniu santurumas gelbsti sia smeižeja. Tiesiog nenori zmones terliotis su veikeja , neturincia sazines.

 3. Sąžinė sako:

  Na va ir pasimatė kaip ne kurių dpistų sąžinė “pradėjo” graužt teorinius – idėjinius partinius pamatų griuvėsius…Ieškoma valdovės ramybės drumstėjų ir juos bandom traiškyt moraliai .Kalčiausi niekšai : KN ir Neringa, tie kas skaito ir savo komentarais drumsčia merės krištolinį skambesį ,opozicija ir kiti kenkėjai (tundros).Šaunuolė Neringa, jums puikiai sekas.Geriausias to įrodymas nesveikas pyktis(įniršis)

 4. Laima sako:

  tai gal nedirbate ir jums norisi dirbti KN, nesuprantama. Man patinka operatyvumas ir neiškreipta informacija. O jums tiesa akis bado?Jei negerbiate krištolinės, tuo jus man tampate artimesnis, viskas gyvenime dėliojama pagal svarba tai ar ne. Tai ką akcentuojate komentaruose nėra svarba, su straipsniais nesusiję, nebent parašykite nuo savęs laišką kam nors… Gražios jums dienos. O tvarka politikoje turi būti, beje, kaip ir sąžinė.

 5. susireikšminusiam sako:

  pyktis jus užnuodijo.taškotės tik kad taškytis, o argumentų jokių.

 6. Rokas sako:

  Beje, kristolines negerbiu.

 7. Rokas sako:

  Kur jau man. As didziausias nusidejelis.

 8. saviskes sako:

  Dorybes pirmiausia pavardinkit ir pasiekimus gyvenime ;) …tuomet kitu prasykit

 9. deja sako:

  Bet yra…tik ne visi paprasti zmones ir ju problemos rupi….visi ziuri saves….

 10. o sako:

  Kas belieka…reikia gi zmogui ant duonos ir vandens uzsidirbt…nepykit

 11. Rokui sako:

  O pasakykit, kur gi tas padorumas, tos jūsų garbinamos „krištolinės” ir jos visos šotvės?

 12. As sako:

  Nu Dievas tikrai krištoliniai ir gėdos davė ir padorumo ir visa kito, kad bet gėda pasakyti iš kokio miestelio kilusi…

 13. Rokas sako:

  Koks ten puolomas. Linkiu jai sveikatos. Sazines ir gedos Dievas nedave, tai mes tuo labiau. Tegu kovoja. Padorumo isikunijimas.

 14. baikit sako:

  baikit tas nesąmones su tuo būstu. garantuoju kad nei to tremtinio yra, nei jam to būsto reikia. susigalvojo, atrado, pasamdė, pasiūlė- reikia gi kažkaip neringą nutildyt. o ji šaunuolė- nepasiduoda ir kitiems neleidžia pasiduot. o kad tą patį per tą patį rašot, tai tik parodo, kaip stipriai ji lipa kažkam ant nuospaudų

 15. Monika sako:

  sumąstyta kaip Vasiliauskienei likti neatsistatydinus,o už Neringos informatyvumą pranešant visas naujienas pradėjot puolimą prieš ją,taip neatitrauksit dėmesio nuo šių dienų įvykių.

 16. Rokas sako:

  Zmones santurus, nenori veltis. Kitaip pateiktu pora ieskiniu. Uz keliasdesimt tkst. Praeitu noras „i mus kreipesi”.

 17. o sako:

  o kodel tik ant pinskuvienes? Kiek ji kitus apdergusi kurdama visokias “i mus kreipesi sunerimes skaitytojas”? ka mes nesuprantame, kad ten is pirsto lauztos istorijos tikslu apsmeizti. fui

 18. Rokas sako:

  Socbustas nesvarbu. Svarrbu kad sita be morales ir sazines begede an Pinskuvienes loja. Oligarchas Sirvintu laimingas, ana skatikus gauna. Liuks.

 19. Anonimas sako:

  o tai kaip atcitiko? tremtinys jam skirto socbusto jau nesulauke?? Ar moralu zmogu taip subaigti, kad jis jam skirto socbusto nesulauke? Va kas atsitinka su vargsais zmonemis, kai valdzia dalina bet kam sosbustus.

 20. perseveratoriui sako:

  Jei tamista užsiciklinai ties šituo klausimu , tai tikriausiai žinai ,kad jokio tremtinio ,galinčio savarankiškai gyvent bute, jau nėra ir socbūstas tik vienintelis tau likęs priekabiavimo būdas.Ir tai tikrai niekam neįdomu.Bet l. piktums ima tamistą, kad nieks šitoj vietoj pagal tavo norus nevyksta, ar ne?Nu atrašinėk , branguti , kai tik nervas paims , išsiliek , aš tau padėsiu, visada paprieštarausiu – švelniai. Gerai?Skaityk KN, referuok , kam reik ir užsidirbk bosės bonusus

 21. . sako:

  Nei kancelairijos klausimas, nei atsakymas niekam neidomus.
  Man idomiau buti suzinoti, ka kanceliarija mano apie tremtinį, kuriam paskutines gyvenimo dienas reikia leisti prieglaudoje, nes nera jam skirto socbusto?

 22. Va kap sako:

  Mes visi žinom,kad su balsų pirkimu TEORIŠKAI nesitaikstoma , visi suprantam , kas ir kaip TEORIŠKAI turi užtikrint , kad rinkimuose nebūtų IŠKREIPTA rinkėjų valia… O PRAKTIŠKAI atvirai ir PRAKTIŠKAI nebaužiami DP veikėjai , su pasimėgavimu tai DARO kelis kartus iš eilės su VRK palaiminimu(STEBĖTOJO pažymėjimas Kandidatui???? į mero postą).Tai reiškia , kad ir tarybos daugumos vietos nupirktos?Šita teorinė dalis niekam neįdomi , ir be teismo sprendimo visiems aišku , kad DP masiškai organizavo balsų pirkimą , tik žiopliausi pakliuvo ir tai atsitiktinai. PREZIDENTE , gal nors po 2 metų pasiūlykit sprendimą , kad ne tik vykdytojai nubausti būtų , bet ir užsakovas daugiau į tokius postus kandidatuot prarastų nepagydomą potraukį ir teisę.Dabar tas jūsų kancelerijos atsakymas formalus

 23. teisingai sako:

  taip turėtų būti. utopinė svajonė

Jūsų komentaras:


du + = septyni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]