Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Saugaus eismo pamoka „Perėja“

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

            Rugsėjo 2 d., vykdant saugaus eismo prevenciją prasidėjus naujiems mokslo metams, Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariato pareigūnai kartu su Širvintų rajono savivaldybės mere Živile Pinskuviene ir Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktore Ingrida Baltušyte – Četrauskiene, suorganizavo saugaus eismo pamoką „Perėja“ Širvintų pradinės mokyklos pirmokėliams. Į pirmąją saugaus eismo pamoką po atviru dangumi, 79 pradinukų būrį atlydėjo mokytojos: Daiva Sakalauskienė, Rūta Tamašauskienė, Ramutė Savickienė ir Loreta Miliukienė. Mokinukus pasitiko Širvintų rajono policijos komisariato pareigūnai bei policijos simbolis, mielas didžiaakis vaikų bičiulis šuniukas Amsis, pasipuošęs policininko kepure, visada noriai susidraugaujantis su vaikais, o ypač – su mažaisiais eismo dalyviais. Kai kuriems vaikams šuniukas jau pažįstamas iš animacinių filmukų, kuriuose jis dalina naudingus patarimus kaip saugiai elgtis, būti budriems.

         Susitikimo metu Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariato Kelių policijos grupės vyresnysis specialistas Andrius Petrauskas, talkinant Amsiui, vaikams žaisminga forma išdėstė saugaus elgesio principus apie saugų eismą, atšvaitų nešiojimo svarbą, kaip saugiai pereiti gatvę ar kelią, saugos diržus, automobilines saugos kėdutes, atskleidė gatvėje bei keliuose tykančius pavojus bei priminė kaip jų išvengti, laikantis Kelių eismo taisyklių. Vėliau vaikai su Amsiaus pagalba turėjo atlikti praktinę saugaus eismo užduotį: „sustok, apsidairyk, įsiklausyk“, taisyklingai pereiti gavę pėsčiųjų perėja. Užduotį vaikai atliko puikiai.
Ačiū visiems prisidėjusiems prie saugaus eismo akcijos, tikimės, kad suteiktos žinios vaikams ilgai „neišsibarstys“. Atsidėkodami vaikai vienas po kito skubėjo paspausti Amsiui draugišką leteną.

Širvintų rajono Policijos komisariato informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

2 Komentarai (-ų)

  1. tikrai sako:

    į dešimtuką

  2. kodėl? sako:

    Kodėl 2 “pirmokės” be uniformos?

Jūsų komentaras:


+ keturi = trylika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]