Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Savaitgalio įvykiai Širvintų rajone

sirvintosSausio 24 d. įvykiai:

Užregistruotas VPS PP tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad patikrinimo metu pas I. L. K., gimusį 1963 m.,  gyvenantį Musninkų seniūnijoje, namuose rasta ir paimta 32 pakeliai cigarečių „FEST 7“ su baltarusiškomis banderolėmis ir 20 pakelių cigarečių „NINE NINE „ be banderolių.

Sausio 25 d. įvykiai:

Sulaikytas Širvintų seniūnijos gyventojas V. Z., gimęs 1951 m., įtariamas įvykdęs vagystę. Po apklausos V.Z. paleistas namo.

Užregistruotas Čiobiškio seniūnijos gyventojos M. J., gimusios 1944 m., pareiškimas, dėl kaimo gyventojų A. J. ir T. K. netinkamo elgesio jos atžvilgiu.

Sausio 26 d. įvykiai:

Apie 00.15  val., Širvintų r., Zibalų seniūnijoje, kelio Anciūnai-Beivydžiai 2 km., Ukmergės rajono gyventojas V. S., gimęs 1966 m., girtas vairuodamas automobilį, stabdomas policijos pareigūnų, nepakluso teisėtiems pareigūnų reikalavimams ir nestojo. Nepasirinkęs saugaus greičio, neįvertino kelio dangos sąlygų ir nuvažiavo nuo kelio, bei atsitrenkė į pakelės medį, ko pasekoje buvo apgadintas automobilis. Automobiliui nustatyta tvarka neatlikta valstybinė techninė apžiūra, neapdraustas transporto priemonių valdytojų ir savininkų privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu. Automobilis neįregistruotas ir be valstybinių numerių. Vairuotojas nepateikė ir vairuotojo pažymėjimo.

Širvintų rajono PK informacija

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


× penki = dvidešimt penki

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]