Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintų rajono savivaldybės rinkimų komisijos pirmininko skelbimai

ŠIRVINTŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS RINKIMŲ KOMISIJA NR. 48 PIRMININKAS

 SKELBIMAS

 2015-06-12

Širvintos

Vadovaudamasis Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) 2015-06-11 nutarimu „Dėl galutinių pakartotinių Širvintų rajono savivaldybės mero rinkimų rezultatų patvirtinimo“, s k e l b i u:

Per 2015-06-07 vykusius pakartotinius Širvintų rajono savivaldybės mero rinkimus Širvintų rajono savivaldybės tarybos nare – mere išrinkta Živilė Pinskuvienė, Darbo partijos kandidatė, gavusi 5063 balsus (67,17 proc. nuo dalyvavusių rinkėjų).

Už Socialdemokratų partijos iškeltą kandidatą Andrių Jozonį balsavo 904 (11,99 proc.) rinkėjai, už Lietuvos laisvės sąjungos (liberalai) kandidatą Joną Purvanecką457 (6,06 proc.) rinkėjai, už Lenkų rinkimų akcijos ir partijos „Rusų aljansas“ atstovę Ritą Tamašunienę335 (4,44 proc.) rinkėjai, už Valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatę Eleną Davidavičienę296 (3,93 proc.) rinkėjai, už Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų iškeltą Audrių Skaistį238 (3,16 proc.) rinkėjai, už Liberalų sąjūdžio kandidatą Darių Valkauską – 129 (1,71 proc.) rinkėjai.

Pakartotiniuose rinkimuose dalyvavo 50,93 proc. rinkėjų.

Živilę Pinskuvienę išrinkus mere, Širvintų rajono savivaldybės tarybos nariams susirinkus į pirmąjį po šio skelbimo posėdį, jos Tarybos narės įgaliojimai pagal daugiamandatės rinkimų apygardos sąrašą nutrūks prieš terminą, o laisvą rajono Tarybos nario vietą užims pirmasis mandato negavęs Darbo partijos kandidatas Zenonas Miselis.

 

Steponas Liktoravičius

Širvintų rajono savivaldybės rinkimų komisijos Nr. 48 pirmininkas

 

ŠIRVINTŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS RINKIMŲ KOMISIJA NR. 48 PIRMININKAS

SKELBIMAS

2015-06-12

Širvintos

Širvintų rajono savivaldybės rinkimų komisijos Nr. 48 pirmininkas Steponas Liktoravičius informuoja, kad 2015 m. birželio 22 d. 10.00 val. numatytame Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdyje prisieks naujas Tarybos narys,Darbo partijos atstovas, Zenonas Miselis ir pakartotiniuose rinkimuose rajono tarybos nare – mere išrinkta Darbo partijos atstovė Živilė Pinskuvienė.

 

Širvintų rajono savivaldybės rinkimų komisijos Nr. 48

Pirmininkas Steponas Liktoravičius


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

3 Komentarai (-ų)

  1. stebėtojas sako:

    Galiu pasakyti, kad rinkimų pažeidimų buvo, ir šį kartą, kaip nekeista galimai darė pačios rinkimų komisijos. Dp matydama didelę persvarą nesišakojo, o kitų partijų stebėtojai iš ties pasijautė beviltiškai, nes pamatė, kad gal būt tai tiesiog toleruojama aukštesnėse instancijose. Jau vien tai, kad galimai rinkiminėje apylinkėje Nr. 2 balsavusių namuose biuleteniai nebuvo antspauduoti, jie neteko konstitucinės teisės išreikšti savo valią, nes jų balsai buvo pripažinti negaliojančiais. Be to daugybė žmonių skundėsi, kad jiems nebuvo suteikta teisė balsuoti namuose, arba negavo jokių pranešimų. Keletui seniūnų buvo suteikta teisė atlikti stebėtojų rinkimuose funkcijas, o tai griežtai draudžia įstatymas…sąrašą pažeidimų būtų galima tęsti….

  2. palauk sako:

    Saidienes pasisakymai ir skundai laukiami su ypatingu susidomejimu.

  3. ?? sako:

    O kur “pervargusių” komisijos narių skundai ir pasisakymai, kaip buvo sunku, kai jiems “trukdė” DP stebėtojai?? Ar šį kartą užsakymo pasisakyti nebuvo??

Jūsų komentaras:


devyni − = du

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]