Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintiškiai iš pajūrio grįžo su gausybe apdovanojimų

FB_IMG_1560759641885

   Nieko nėra smagesnio, kaip ilgai nesimačiusių bičiulių susitikimas. Tuomet kalbų, įspūdžių dalinimosi pakanka visai nakčiai, o bendra veikla tik išvaiko nuovargį ir suteikia jėgų kasdienybės iššūkiams bei peno naujiems darbams.

   Daugybę metų Šventojoje renkasi LSDP bičiuliai bendram poilsiui ir pramogoms tradiciniame LSDP sąskrydyje. Šie metai – ne išimtis. Šiltą birželio savaitgalį visos Lietuvos socialdemokratai nekantraudami skubėjo į Šventąją, į „Energetiko“ poilsio bazę.

Sąskrydžio tikslas – šventė sau

      Į pajūryje organizuotą šventę susirinkusi partiečių gausa dar kartą įrodė, kad LSDP partija geba suvienyti savo narius ne tik darbuose, bet ir šventėje. Juk pagrindinis sąskrydžio tikslas yra  ne politikuoti, bet kartu pailsėti, pasidžiaugti bendryste ir dar geriau pažinti vieniems kitus.  Tai yra šventė sau. Sąskrydyje dalyvavo ir nemažas būrys širvintiškių.

    dav Šventės organizatoriai – Klaipėdos skyrius – pasistengė, kad dalyviai ne tik linksmai, bet ir turiningai praleistų laiką. Visiems aktyviems bičiuliams buvo paruoštos įvairiausios pramogos: smagų ir aktyvų laisvalaikį mėgstantys dalyviai varžėsi įvairiose sporto rungtyse, o tiems bičiuliams, kurie labiau mėgsta mankštinti protą, vyko protmūšis „Skyrių kovos“.

Širvintiškiai – absoliutūs protmūšio čempionai

    Protmūšyje Širvintų garbę stojo ginti skyriaus pirmininkė ir rajono Tarybos narė Anna Kuznecovienė, Moterų klubo pirmininkė Elvyra Ramaneckienė, skyriaus narė Laura Meškutavičiūtė, skyriaus atsakingoji sekretorė Edita Tviragienė,  skyriaus tarybos narys Vytautas Ruseckas, skyriaus pirmininkės pirmasis pavaduotojas Gediminas Voveris.

     burstŠirvintiškių komanda gerokai išsiskyrė savo įvaizdžiu. Visi šeši komandos nariai pasipuošė raudonais marškinėliais su partijos emblema. Moterys savo kasas papuošė raudonais kaspinais. Būtent ši apranga traukė praeivių žvilgsnius, suteikė drąsos komandos nariams, kėlė visų nuotaiką. Ne vienas praeivis, sutiktas Šventosios gatvėse, juos fotografavo.

     Protmūšio tema „1000 miestelių“. Klausimai susiję su mažųjų Lietuvos miestelių istorija. Jų komandoms buvo pateikta net 25. Širvintiškiai teisingai atsakė net į 24 klausimus. Apdovanodamas širvintiškius LSDP pirmininkas Gintautas Paluckas išdavė paslaptį, kad širvintiškiai tapo absoliučiais čempionais. Ir dvidešimt penktą klausimą buvo atsakę gerai, bet suabejojo savo teisumu ir pataisydami suklydo.

    Pasimėgavę pirmosios pergalės skoniu širvintiškiai skubėjo pramogauti. Vakarą tęsė nuotaikingas atlikėjos Laisvos koncertas. Naktiniai šokiai po atviru dangumi ant jūros kranto sukvietė jaunus ir vyresnius. Pajūryje sukosi poros, rateliai, skambėjo dainos ir plojimai.

Neužmiršti ir partijos reikalai

      dav Šeštadienis prasidėjo itin aktyviai: nuo ankstaus ryto vyko LSDP tarybos posėdis, kuriame dalyvavo ir Širvintų rajono skyriaus atstovai: pirmininkė Anna Kuznecovienė ir pirmasis pavaduotojas Gediminas Voveris.

    Taryba patvirtino skyrių iškeltus kandidatus rugsėjį vyksiančiuose rinkimuose į Seimą: Liudas Jonaitis dėl Seimo nario posto rungsis Žiemgalos apygardoje, Gintautas Paluckas – Žirmūnų apygardoje ir Ligita Liutikienė – Gargžduose.

     Kaip ir kasmet, oficialus sąskrydžio atidarymas buvo iškilmingas. Susirinkusius į sąskrydį partiečius sveikino LSDP pirmininkas Gintautas Paluckas, europarlamentarė Vilija Blinkevičiūtė, kiti garbūs svečiai. Pasidžiaugta socialdemokratų pergale visuose rinkimuose -tikslai pasiekti, belieka kelti naujus ir vėl jų siekti.

     Atidarymą vainikavo ir iškilmingumo suteikė LSDP himnas, kurį jūra partiečių dainavo susikibus už rankų.

Širvintiškiai nustebino keista „uoga“

    davVisi sąskrydžio dalyviai dengė bendrą bičiulių stalą. Kiekvienas skyrius pristatė savo regionui būdingą patiekalą: Klaipėda kepė krabą, Palanga stintų, kažkas sūrio…

     Širvintiškiai atvežė keistą „uogą“ – raižytą arbūzą. Tokia idėja gimė dėl karštų orų. Edita Tviragienė, Širvintose garsėjanti pomėgiu dailiai išpjaustyti arbūzą, nustebino ir savo partiečius iš visos Lietuvos. Visi skanavo, vaišinosi ir stebėjosi moters gabumais.

Širvintiškiai aktyviai sportavo

     Po atidarymo visų skyrių komandos rinkosi į sporto varžybas, kuriose dalyvavo ir Širvintų skyriaus atstovai.

     Šaudymo rungtyje Širvintų rajono skyriaus garbę gynė Alius Mikalajūnas, Laura Meškutavičiūtė ir Vadim Ivašniov. Šaudydami pneumatiniais pistoletais jie demonstravo taiklią akį ir tvirtą ranką…

    Virvės traukime su priešininkais įnirtingai kovėsi Vytautas Ruseckas, Vadim Ivašniov, Laura Meškutavičiūtė, Laimonas Judeikis, Eugenijus Tviraga, Jonas Ramaneckas, Irena Ruseckienė. Nors komanda išties mišri, tačiau pasirodė puikiai ir sukaupusi visas jėgas pirmame ture nugalėjo priešininkus.

    davTraukiant virvę ne lytis svarbiausia – kai kurių skyrių moterys nurungė vyrų komandas. Pirmame etape virvę traukė penki vyrai, o antrame vieną vyrą pakeitė dvi moterys.

      Šiek tiek visiems atsikvėpus pajūryje dalyvių laukė paskutinė – linksmiausia rungtis „Linksmoji estafetė“, kurioje dalyvavo Domantas Chatkevičius,  Daina Balsevičiūtė ir Vykintas Lučiūnas.

     Linksmiausia ir azartiškiausia mūsų skyriaus bičiuliams buvo nauja rungtis „Tumbi-Jumbi“ (linksmasis futbolas). Žaidimas įtraukė daugybę dalyvių, sudarytos dvi širvintiškių komandos pelnė pirmą ir antrą vietas. Čia dalyviams teko pademonstruoti ne tik fizines galias, bet ir protą bei sumanumą. Ne kiekvienas sugebėtų bėgti pririštas prie komandos nario. Komandos tarpusavyje painiojosi, griuvo, tad juoko pakako ne vien dalyviams, bet ir žiūrovams. Šioje rungtyje žaidė ir skyriaus pirmininkė Anna.

Naktininė diskoteka

dav     Po visą dieną trukusių aktyvių pramogų vakare pajūryje prie laužų visi linksminosi su grupe „Nešpėtni bernai“, o vėlyvą vakarą koncertavo grupė Ex Hiperbolė tribute band.

    Širvintiškiai vakarodami kepė šašlykus, gaivinosi braškėmis ir arbūzais, aptarė rezultatus, dalijosi įspūdžiais.

Širvintiškiai tris kartus lipo atsiimti apdovanojimų

     Susumavus visų sąskrydyje vykusių sporto ir pramoginių renginių rezultatus atsiimti apdovanojimų širvintiškiai buvo pakviesti net tris kartus. Sąskrydžio uždarymo apdovanojimus teikė ir dalyvius sveikino Europos parlamento narys Juozas Olekas. Širvintiškiai didžiavosi, kad atstovaudami tokiam mažam rajonui pasiekė tokių aukštų rezultatų ir garbingai gynė Širvintų vardą.

Jūros malonumai

     davBe varžybų, rungčių partijos nariai mėgavosi Lietuvos pajūriu, maudėsi ir deginosi.

    Vos atvykusios į sąskrydį Širvintų skyriaus moterys sumanė sveikai pradėti dienas prie jūros. Kiekvieną rytą ėjo po šešis kilometrus pajūriu. Taip mėgavosi oru ir sėmėsi jėgų iš jūros. Rytinės maudynės jūroje suteikė jėgų karštomis dienomis.

     Skyrius dėkoja pirmininkei Annai Kuznecovienei už puikiai suorganizuotą kelionę bei nuostabius įspūdžius.  Visi grįžo smagiai pailsėję, pasisėmę geros nuotaikos, nepakartojamų emocijų, ir vienybės jausmo, kuris dar ilgai lydės kasdieniuose darbuose.

LSDP Širvintų skyrius


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

9 Komentarai (-ų)

 1. Gerbiame sako:

  Gerb. Mykolai , užsiemame mes ir rajone veikla. Gyventojai išsirinko valdžią ir mes jų nuomonę gerbiame. O pažadų, tų kurių mes negalime įgyvendinti mes nedaliname. O pasiūlymams , konstruktyviai kritikai, bendravimui visada atviri.

 2. mykolas sako:

  kas iš to, kad tarpusavyje užsiima. Reikia su savivaldybės gyventojais užsiiminėti, kad pastarieji už juos balsuotų ir valdantieji po kitų rinkimų nebeturėtų daugumos nei mero posto.

 3. Dovydas sako:

  Malačiai, vienintelė partija rajone, kuri matosi kad turi narių ir kažkuo užsiima.

 4. Pritariu sako:

  Atsiprašau. Mokytis turėtų

 5. Pritariu sako:

  Tokios šventės suartina. Partijų vadai turėtų nokytis

 6. Rašytojas sako:

  Ką reiškia, kai pasamdai gerą rašytoją. Miela skaityt. Iškart matosi, kad žmogus iš sostinės rašo

 7. Šaunuoliai sako:

  Šaunuoliai širvintiškiai.

 8. Prieš tai rašiusiam silpnam sako:

  Geriau taryboje vienas narys su tvirta nuomone, nei penkiolika rankų kilnotojų be savo nuomonės

 9. šūkis sako:

  stiprūs protmūšyje – silpni rajoninėje politikoje: vienas mandatas taryboje

Jūsų komentaras:


septyni − = penki

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]