Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintos. Liepos 31 – rugpjūčio 6 d įvykių suvestinė

VILNIAUS APSKRITIES VYRIAUSIOJO POLICIJOS KOMISARIATO

ŠIRVINTŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATAS

2019 M.  liepos 31 D. – rugpjūčio 06 D. ĮVYKIŲ SUVESTINĖ

 

(parengta remiantis gauta pirmine informacija apie įvykius)

  66242722_619701101854525_3153120441875300352_n2019 m. liepos 31 – rugpjūčio 06 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėta ikiteisminių tyrimų – 4, iš jų: dėl smurto artimoje aplinkoje. Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas -2, dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimo – 1, dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo -1.  Buvo sulaikytas 1 asmuo.

      Smurtas artimoje aplinkoje. Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas

       1. 2019 m. rugpjūčio 1 d. gautas V. A., gyv. Kalnalaukio g., Širvintos, pareiškimas, kad 2019-07-26  ji nukentėjo nuo J. V., kuri jai sudavė bei nustūmė nuo laiptų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 1 d.

    2. 2019 m. rugpjūčio 4 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad 2019-08-04 apie 12.30 val. namo, esančiame Širvintų r., Gelvonų sen., Gelvonų mstl., kambaryje konflikto metu neblaivus M. B., nemažiau kaip keturis kartus ranka trenkė savo neblaiviam broliui A. B., į veidą, bei vieną kartą spyrė į šoną, tokiais savo veiksmais sukeldamas A. B. fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.  M. B. sulaikytas.

        Grasinimas nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimas

       2019 m. rugpjūčio 1 d. gautas J. K., gyv. Širvintų r., Jauniūnų sen., Barskūnų k., pareiškimas, kad 2019-08-01 apie 13.00 val. namo grįžo nepilnametis sūnus L. K, kuris papasakojo, kad jam su draugais važiuojant automobiliu, jiems kelią užstojo Audi markės automobilis iš kurio išlipo penki kaukėti asmenys, kurie rankose turėjo beisbolo lazdas, o vienas iš jų pistoletą ir grasino susidoroti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 145 str. 1 d.

          Turto sunaikinimas ar sugadinimas

        2019 m. rugpjūčio 6 d.  užregistruotas A. K., pareiškimas, kad išdaužti jam priklausančio namo, esančio Širvintose, 6 langų stiklai. Padaryta 400 Eurų materialinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. 3 d.

 

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato

Širvintų rajono policijos komisariato informacija

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


devyni − = šeši

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]