Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintos. Rugpjūčio 21-27 d. įvykių suvestinė

VILNIAUS APSKRITIES VYRIAUSIOJO POLICIJOS KOMISARIATO

ŠIRVINTŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATAS

2019 M. RUGPJŪČIO 21 D. – RUGPJŪČIO 27 D. ĮVYKIŲ SUVESTINĖ

 

(parengta remiantis gauta pirmine informacija apie įvykius)

 

66242722_619701101854525_3153120441875300352_n2019 m. rugpjūčio 21 d. – rugpjūčio 27 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėta ikiteisminių tyrimų – 5, iš jų: dėl žmonių paieškos – 1, dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo – 1, dėl vagystės – 2, dėl Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo – 1.

Žmonių paieška

2019 m. rugpjūčio 23 d. užregistruotas V. B. pranešimas, kad M. J. apie 12.00 val. išėjo iš namų su trim baltais mažais šuneliais ir iki šiol negrįžo. Prašo skelbti paiešką, nes mergaitė neįgali ir nuo namų viena niekur neidavo. Buvo pradėta asmens paieška. M. J. atsirado. Paieška nutraukta.

Nesunkus sveikatos sutrikdymas

2019 m. rugpjūčio 26 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad Širvintų r., Zibalų sen., Kiauklių k., buvo sumuštas M. P., gyv. Širvintų r., Zibalų sen., Kiauklių k., kuriam nustatytas apatinio žandikaulio lūžis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 138 str. 2 d. 9 p.

Vagystė

1. 2019 m. rugpjūčio 26 d. užregistruotas J. K., gyv. Širvintų r., Alionių sen., Alionių II k., pareiškimas, kad romų tautybės moteris iš namuose esančios spintelės pavogė 605 eurus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d.

2. 2019 m. rugpjūčio 27 d. užregistruotas V. V., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad 2019 m. rugpjūčio 26 d. apie 11.00 val. atvykęs į jam priklausančias dirbtuves, esančias, Kalnalaukio 10B, Širvintos pastebėjo, kad yra išdaužtas dirbtuvių lango stiklas iš dirbtuvių pavogti įvairūs instrumentai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d.

Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas

1. 2019 m. rugpjūčio 25 d. P. Z., gyv. Širvintose, neblaivus vairavo dviratį Širvintų r., Širvintų sen., Širvintų k., Draugystės g. Surašytas AN protokolas pagal LR ANK 428 str. 8 d.

2. 2019 m. rugpjūčio 25 d. R. G., gyv. Širvintų r., Širvintų sen., Kabaldos k., Širvintose, Vilniaus g. vairavo automobilį AUDI A4, valst. Nr. HPV 605, būdamas neblaivus, kai nustatytas lengvas girtumo laipsnis ir neturėdamas teisės vairuoti transporto priemones. Surašytas AN protokolas pagal LR ANK 424 str. 4 d.

3. 2019 m. rugpjūčio 26 d. V. K., gyv. Širvintų r., Lapšių k., neblaivus vairavo automobilį VOLVO 850, valst. Nr. BHG 567, Širvintose, Vilniaus g. Surašytas protokolas pagal LR ANK 422 str. 5 d.

Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas (kas vairavo kelių transporto priemonę arba mokė praktinio vairavimo būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kai jo kraujyje buvo daugiau negu 1,5 promilės alkoholio).

2019 m. rugpjūčio 24 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad Širvintose P. G. gyv. Širvintose, būdamas neblaivus, kai mažesniu pūtimu nustatytas 1,87 promilių girtumas, vairavo mopedą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 2811 str. 1 d.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato

Širvintų rajono policijos komisariato informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


penki + du =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]