Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintos: savaitgalį rasti du pasikorę asmenys ir įvykdytos dvi vagystės iš gyvenamųjų namų

sirvintosSausio 3 d. įvykiai:

Užregistruotas širvintiškio L. J., gimusio 1984 m., pareiškimas, kad sausio 2 d., apie 19.00 val. pastebėjo, jog yra išdaužtas jam priklausančio automobilio SUBARU, stovėjusio Širvintose, J. Janonio g., galinis dešinės pusės žibintas. Padaryta žala 1500 Lt.

Užregistruotas VPS PP tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad apie 10.00 val. Širvintų rajone, namuose, rastas pasikoręs A. K., gimęs 1962 m.

Užregistruotas širvintiškio A. L., gimusio 1969 m., pareiškimas, kad iš jam priklausančio garažo Jaunimo g., Širvintose, pavogtas automobilis Volkswagen Golf, 1992 m. gamybos. Taip pat iš to paties garažo išvarytas automobilis Opel, kuriam išdaužtas priekinis stiklas, du vairuotojo pusės šoninių langų stiklai, įbrėžtas galinis bamperis, sudaužytas galinis žibintas.

Užregistruotas R. S., gimusios 1963 m., gyvenančios Širvintų rajone, pareiškimas, dėl netinkamo L. T., gimusio 1940 m., gyvenančio Širvintose, elgesio nepilnametės R. S. dukros atžvilgiu.

Užregistruotas Širvintų gyventojos L. T., gimusios 1940 m., pareiškimas dėl netinkamo A. S. elgesio jos atžvilgiu.

Sausio 4 d. įvykiai:

Užregistruotas KPS tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad apie 8.30 val. Širvintų rajone, savo ūkiniame pastate rastas pasikoręs R. M., gimęs 1929 m.

Sausio 5 d. įvykiai:

Užregistruotas širvintiškio R. A., gimusio 1956 m., pareiškimas, kad laikotarpyje tarp sausio 4 d. 18 val. ir sausio 5 d. 10.30 val. per plastikinius langus įsibrauta į jam priklausantį namą, esantį Širvintų rajone, ir pavogti 2 moteriški rankiniai šveicariški laikrodžiai. Žala 8000 Lt.

Užregistruotas Širvintų rajone gyvenančios N. B., gimusios 1953 m., pareiškimas, kad laikotarpyje tarp sausio 4 d. 14 val. ir sausio 5 d. 09.00 val. per langą įsibrauta į jai priklausantį namą, esantį Širvintų rajone, ir pavogta 1200 Lt, DNB banko kortelė, 2 auksinės grandinėlės ir 1 auksinis žiedas. Žala 3000 Lt.

Širvintų rajono PK informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


aštuoni + = septyniolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]