Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintose šurmuliuoja Derliaus šventė

DSC_0006Neringos Tuškevičienės fotoreportažas

 

Daugiau nuotraukų mūsų facebook paskyroje

https://www.facebook.com/pg/Krašto-naujienos-328324740609120/photos/?tab=album&album_id=1843393045768941

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

16 Komentarai (-ų)

 1. Boružėlė sako:

  Vyksmas kiemeliuose priminė vaikystę vaikų darželyje, kai vaikučiai pasipuošę laukia senelio šalčio ir snieguolių. Netrukus užeina Senelis su svita, vaikučiai labai džiaugiasi, atlieka paruoštą meninį numeriuką, gauna saldainiuką, visi fotografuojasi. Bet senelis labai skuba ir išeina, nes laukia kiti vaikučiai, kurie nori parodyt savo numerėlį. Taip šventė kiemelyje ir baigiasi. Vaikučiai eina valgyt tortą ir gerti vaisvandenius.

 2. ??? sako:

  “Svente puiki kaipirvisos kitos.kultura lygis .aciu merei.”
  “Švente puiki labai gražus fejerverkai. Ačiu Meriai ŠIRVINTAI gažieje”
  Tiesiog nerealūs komentarai! O jų “rašytojai”, matyt, bando nusileisti iki raštingumo lygio tos, kuriai taip dėkoja. O gal čia taip “įvilktas” sarkazmas?

 3. ''' sako:

  Švente puiki labai gražus fejerverkai. Ačiu Meriai ŠIRVINTAI gažieje

 4. Tu sako:

  Kodėl Neringa nefotografuoja žmonių gausos? O kam? Juk yra kita specialios paskirties žiniasklaida ir FB paskyros. Jau plika akimi matosi, kad į „šventes“ renkasi daugiausia šios viską valdančiosios daugumos gerbėjai. Tie patys žmonės, tie patys veidai. Ir beveik visose nuotraukose tos pačios dominuojančios blondinės.

 5. As sako:

  KodelNeringa nefotografuoja zmoniu gausos.gal amo neteko .rinksim Zivile oi rinksim.6

 6. Anonimas sako:

  Svente puiki kaipirvisos kitos.kultura lygis .aciu merei.

 7. Šventės dalyvė sako:

  Nemoka Širvintos rengti Derliaus švenčių, kokios derliaus šventės be derliaus.Vien tik spalvuotas popierius, skudurai.Skudurų galima prisižiūrėti “dolerinėse”. Koks režisierius, toks ir renginys, pajacas, tai ir šventė – C i r k a s.

 8. ? sako:

  Man toks vaizdas susidarė, kad čia vyko socdarbiečių sąskrydis-karnavalas už mokesčių mokėtojų pinigus?

 9. Dėdė sako:

  Esu aš dėdė metuose. Turiu už save jaunesnių draugų. Daug prisiklausau. Taigi, pareina vyras namo, parneša daug pinigų, padeda ant stalo. Žmona džiaugiasi vyrą bučiuoja, ir jau savo gražią ateitį planuoja. Ji vyro neklausia, jai visai nesvarbu iš kur pinigai, kaip juos vyras uždirbo. O gal vyras ką nors apgavo, išdūrė, gal net žmogui gyvenimą sugriovė, gal kito žmogaus verslas ir šeima sužlugo. Koks skirtumas? Svarbu ji dabar gražiai atrodys, ir pati ir vaikus gražiai aprengs. Automobilį naują nusipirks. Žmonės į jų gražią šeimą žiūrės, aikčios- kokia graži, sėkminga šeima.
  Padaro valdžia gražią šventę žmonėms… Ir t.t

 10. To Dėdė Rudenėliui sako:

  Taip taip taip labai gražu– šventės sukasi ratu, kaip ir pinigų skaikliukas…

 11. Dėdė Rudenėlis sako:

  Gražu, bet skurdoka, pompastikos mažoka, lygina su ankstesniais parodomaisiais renginiais. Juk galite kairėn- dešinėn švaistytis “rudens auksu”. Pažiūrėkit kaip gražu-Šventės sukasi ratu!

 12. taigi sako:

  Kokia čia derliaus šventė. Tai rudens šventė Širvintų miestelio vaikučiams su visokiomis boružėlėmis, braškėmis, saulėgrąžomis ir panašiai. Sveikintinas dalykas ir tarp kitko, labai gera vaikučiams šventė, kadangi šią šventę, kiek supratau ir organizavo kultūros centras , o ne savivaldybės administracija su seniūnijomis. Taigi tikrai rudens šventė vaikučiams buvo puiki. Na, o visi garsūs atlikėjai koncertavo, žinoma, vaikučių tėveliams, ir kas galėtų paneigti, kad tai ne sekančių metų kovo mėn. intencija. Valiiiiiiooooooo.

 13. Kodėl? sako:

  Kodėl per savo šventę sunkiai dirbę ūkininkai ruošia kiemelius ir linksmina miesčionis? Čia mes – kiekvienas- turime juos linksminti ir žemai lenkdamiesi dėkoti už derlių, darbą ir duoną

 14. O sako:

  Kaip šventė? Nzn gal man vienam pasirodė kad skurdoka. Kažkaip po tokių grandiozinių visų švenčių ši labai jau skurdi

 15. Kaip sako:

  Kaip, ar patiko jums šventė už MŪSŲ pinigus? Nusimanantys žmonės kalba, kad tokia JŲ priešrinkiminė šventė MUMS kainavo apie 12 tūkst. EUR. Niekas nesikeičia, apėjo JI visus vergus, įvertino, o kad džiaugsmo vergams. Kai žmonės ims save gerbti, nustos būti vergais. Bet dar negreitai tai bus. Rieda kadencijos vežimas, ot rieda. Seni žmonės sako, ne prieš gera taip. Kai pasikeis laikai ir administracija, kai sužinosit kokia tikra rajono biudžeto padėtis, gali tekti gerti raminamųjų.

 16. kur sako:

  vyks visos gražios šventės, kai nebeliks pievelės prieš savivaldybę? ant trinkelių ar ant fontano kitkas sustays?

Jūsų komentaras:


septyni + = devyni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]