Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintose šurmuliuoja Derliaus šventė

Neringos Tuškevičienės fotoreportažas

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

22 Komentarai (-ų)

 1. to stebuklas sako:

  galimai nemostelejo lazdele :) )) bet tam kad zmones rinktusi, reikia kazka jiems parodyt…nebutu puikaus renginio, tikrai niekas nesirinktu i bulbu maisus paziuret :) )

 2. Anonimui sako:

  Dėkoju mierei, kad aš gimiau, kad gyvenu, kad gražus ruduo, kad vis dar stovi nepašalinti medžiai ir savo rudeninėmis spalvomis puošia miestą.Dėkui už tai, kad ji pati viena viską sprendžia ir nudirba visus darbus. Ačiū, kad dar galiu ateiti į šventes ir nesu išvejama, dėkui, jai, kad neišprotėjo visi neteisėtai atleisti, ir už tai, kad jiems bus kompensuota iš mūsų visų pinigėlių, gal būt nugriebtų nuo socialinių darbuotojų, dėkui, jai , kad pasikėlė sau algas, dėkui, jai, kad dar ne visi kaimynai tarpusavyje susipyko, dėkui, kad egzistuoja Širvintos, ir vis drąsesni tampa šio krašto žmonės, kurie pagaliau pradeda daug ką suprasti,ir “vergų” vis mažėja, padėkų sąrašas iš ties begalinis…:))))

 3. Anonimas sako:

  Džiaugiuosi meres daromais darbais ir grazėjančiomis Sirvintomis. Tai tik jos nuopelnas, kad pas mus kasdien vis graziau.

 4. skirtaTV3 play sako:

  Širvintos gyvavo ir prieš merės laikus, gražiai dirbo ir garsino rajoną. Darbai nepadaromi per vieną dieną.O menas Širvintose visada buvo akcentuojamas, ir ne ponios čia nuopelnas.Kiek tapančių žmonių rajone, kiek jų parodų vyko,mėgėjiško meno puoselėtojų ir dailės mokytojų dėka, išaugo daug kūrybingų žmonių.Ir prie ko čia toji?

 5. Stebuklas sako:

  Pinskienė galimai stebuklą padarė, mostelėjo lazdele ir susirinko visi Širvintų rajono gyventojai ir dar iš aplinkinių rajonų.

 6. to super svente sako:

  Na va, betrūksta dar, kad atsirastų reguliuotojo etatas, kam galima ateiti į šventę, o kam ne. Na jeigu tamsta tam tikru požiūriu skirstote žmones ir nežmones, tai iš ties galiu pripažinti, kad šį kartą buvo daug susirinkusių į šventę, kaip ir visada, na o pagal jūsų skirstymą, tai “žmonių” palyginus su “nežmonėmis” ko gero buvo kiek tai daugiau, nei įprastai?:)))))

 7. super svente sako:

  buvo ir gana pavydet ir lot…reikejo nedalyvaut, jei taip koktu kai kuriems komentuotojams :)
  p.s. zmoniu tiek sirvintose seniai nebuvo matyti ir plius is aplinkiniu rajonu kiek privaziave buvo…

 8. Tv3 play sako:

  pažiūrėkit per tv3play laidą: „Menų sala“. Kaip gražiai širvintiškiai atsiliepia apie Širvintas. Džiaugiasi, kad naujos merės dėka miestas gražėja.

 9. gal sako:

  į grįžusius į Širvintas kandidatas įskaičiavo pačią pačiausią, save ir atsivežtinius liokajus ir gavo tokį grįžusių skaičių? O aš manau, kad išvažiavusiųjų daugiau, o dar paskaičiavus visus atleistuosius ir išpurkštuosius, a ne ponai besiveržiantys į seimą?

 10. na sako:

  o as supratau kad nesvarbu ka sirvintiskiai sakys bet aikstes projektas bus tas kur mere isrinko,,,, tai vadinasi medziai bus salinami?

 11. Supratau sako:

  Kad tai yra rinkiminė reklama apmokėta širvintiškių pinigais

 12. Svogūnas sako:

  Ar matėte vakar „Svogūnus“? Va ten tai vyrukai su protu ir klasišku humoru dirba – Pinskus didziulį cibulį gavo ir dar savo „išprūsimą“ parodė, norėjo sublizgėti, bet Koperniką su Galilėjumi sumaišė…

 13. saviškė sako:

  Ojojoj, kip gražu. Jeigu gražiau nematėte, tai galbut. Man tai pats gražiausias ir išradingiausias buvo Jauniūnų seniūnijos. Kam galvą sukti, savi vistiek bus pagerbti. O kas liečia koncerto, tai gerai apgalvotas triukas, nes buvo kaliniai, buvo ubagai, darliko čigonai…

 14. Aš, Svečiui sako:

  Kad gi ne tik ,,DP” vadovauja rajonui, pasidomėkit ir padėkokit kitoms partijoms

 15. tai sako:

  anksčiau, sovietmečiu, dar sakydavo _slavo stalinu,dabar panašiai šlovina…

 16. širvintiškė sako:

  Manyčiau kad kultūros centrų darbuotojai(miesto ir filialų) atliko visus darbus, o laurus prisiima kažkokia partija. Negražu. Merė renginiams tik pasako savo įgeidžius, o “juodą” darbą atlieka darbuotojai, ir visai ne darbo partija.Teisingai pastebėta, jeigu tai reklaminė agitacija, tegu sumoka ir paviešina, kokios išlaidos.

 17. O tai? Sveciau? sako:

  Sveciau tai kaip cia suprasti? Grazi ir tvarkinga svente, ir kad sauniai dirba Darbo partija Sirvintų rajone – tai ka cia tipo buvo Darbo partijos renginys??? Aajajai, pasirodo cia buvo rinkimu reklama?????Tai vuolia,praregėjome, mes Sirvintu rajono gyventojai turesime pagrindo reikalauti, kad sis renginys, visos jo islaidos turetu buti apmoketos is Darbo partijos saskaitos????

 18. Svecias sako:

  Labai graži ir tvarkinga sventė.Mes dėkingi Sirvintu r.savivaldybei,Merei, uz gerai organnizuojamus renginius.
  Šauniai dirba Darbo Partija Širvintų rajone.
  Sekmės Jūms.

 19. Tai va sako:

  Išradingi ir kūrybingi Širvintų krašto žmonės. Džiugu.

 20. O tai? sako:

  O tai brangiajai Mierei kuri “zvaigzde” iteike jos nusipirktu geliu? o gal neiteike?, bet ne tikriausiai laikosi savo “tradiciju”? Nu gal parasys laikrasciai? Ides nuotrauku?

 21. Taip sako:

  Išradingi tie Širvintų krašto žmonės…Gražūs kiemeliai, visi vis kitokie, tai Žirniai, tai Agurkai, tai Kopūstai,tai Pupos, na iš ties seniūnijos labai šauniai pasiruošė. Patiko Medžiotojų kiemelis, labai informatyvus ir skanus. Labai jaukiai atrodė medžiai prie savivaldybės, o jų globoje – žalia veja su visais gyvūnais, improvizuotais kilimais, ir liaudiškais kulbiniais ir šiaudiniais staliukais, ant žolės besivartančiais vaikais. O dar ir geras oras pridėjo pliusų.

Jūsų komentaras:


penki − = trys

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]