Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintų jachtų klubas

IMG_8322/ VIRGINIJUS SARPAUSKAS /

/ Nuotraukos autoriaus /

        Ramioje Širvintų marių įlankoje šiomis dienomis savo veiklą pradėjo Širvintų jachtų klubas. Dar prieš kelis metus apie jį nei kalbos nebuvo. Tačiau klimatui šylant ir vandens lygiui kylant, buvo užlieta Širvintų marių pakrantė. Atsivėrė puiki galimybė šioje vietoje įrengti jachtų prieplauką. Nereikėjo nei didelių ES investicijų, nei savivaldybės indėlio. Tiesiog reikėjo nieko nedaryti.
      O juk buvo galima gelbėti mažėjančią Širvintų miesto teritoriją. Nes miestui stipriai plečiantis ir daugėjant gyventojų gyvybiškai trūksta vietos naujakuriams. Tačiau keliolika atsigavusių miestelėnų ėmėsi iniciatyvos, ir strategiškai patogioje miesto vietoje, prie naujojo tilto, įrengė prieplauką.
     Jachta tai prabanga, todėl kol kas tik vienuolika stipriai atsigavusių širvintiškių galėjo jas įsigyti. Jachtos naujutėlės, tik ka į vandenį nuleistos. Belieka laukti jų pristatymo. Tačiau sklinda kalbos, kad Širvintų žmonės geri ir dosnūs, tik bijantys tai parodyti. Belieka tikėtis, kad iki ledui užtraukiant marias, išvysim atsigavusius širvintiškius skrodžiant vandenį naujomis jachtomis.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

12 Komentarai (-ų)

 1. rašančioji pora sako:

  ateitų, bet liktų aplota, kad ne ten atėjo ir ko ėjo. pasiskaitykit komentus ir viskas bus aišku. Nurodyta nesikišti, skaityti “savo” laikraštį, nematyti, negirdėti, nereikšti nuomonės ir tt. Niekada, kiek gyvenu, net prie “rusų” nebuvo taip supriešinti ir supjudyti žmonės. Bendravom, draugavom, kartu visas valdžias keikėm, bet vieni kitų nebijojom. o dabar? gal kam ir linksma, man tikrai graudu.
  Idėja keisti miesto pavadinimą merės garbei tikrai verta dėmesio. Antraip nueis užmarštin visas ” gėris”.

 2. grazu sako:

  viskas grazu ,nereikia smerkt,ir baltas vakaras ggazus,rasancioji pora manau sunkiai ten isipaisytu,vertetu ateit gal praregetu,net gaila.

 3. nedaryciau sako:

  as meres vietoje nieko neveikciau ,atlyginima gaunu irsedziu,bet zmones ivertins jitaip stengiasi,del musu visukur tie merai anksciau buvo .

 4. neteko sako:

  Matyt labai issigandusiu…bandoma tik viesai tai parodyt

 5. nežvengiam sako:

  širvintose šiuo metu yra “MES”- ty Živiliuko komanda ir jos bijantys, todėl palaikantys, ir ne MES- ty visi likusieji ( vardinu- pakalikai, skundikai, šmeižikai, lojantys ant karavano šunys, neįgalūs dalyvauti baltoje puotoje, besivoliojantys po ąžuolais, kaišantys pagalius į ratus, purvo pylikai, nuskriaustieji, piemenys, opozicija, senieji, anie, buvusieji, pavyduoliai ir t.t) absoliutus gėris ir skaidrumas ir visiškas blogis ir nesusitaikymas. viduriuko nėra. arba savas, arba priešas. kas ne su mumis, tas prieš mus. bijom bijom bijojom- Bixai dainavo. tebebijom, tebebijosim. atėjo laimė ir rojus į Širvintas vienam asmenyje visiems laikams. žemai lenkiuosi ypatingiems sugebėjimams išlikti skaidria, skaisčia ir šildančia. Paplokim, tovariščiai (griausmingos ovacijos)

 6. kiek sako:

  Atsimenu i piknika huvo kviesti visi kas nori….ir vyksta jie ir vilniuj ir kaune etc…ko is ju nezvengiat?

 7. Proletaras sako:

  Jooo, naujalietuvis be jachtos, tai tas pats, kas naujalietuvė be silikoninių papų….

 8. tam kur gaila sako:

  gal neusreikšminkit to savo balto pikniko? pakazūcha ir tiek, nei kilnaus tikslo, nei gražios idėjos, nei naudos. Pažiūrėkit- mes baltai bagoti, mes pakviesti avinėlių puoton, mes mandrai valgom, dar mandriau atrodom, dar mandriau vyną geriam- o jūs, kur nepakviesti , esat tik rinkimam reikalinga minia, kuriai turėtų užtekti trupinių nuo stalo.jo, vietinis elitas.

 9. Skaitovas sako:

  Gaila krasto naujienų, gaila sarpausko, gaila komentatoriu kurie negali sau leist nueit į baltą pikniką

 10. super sako:

  …dar produktyvi komentatore.

 11. super sako:

  Geras. Virginijau – truputi daugau gerumo, truputi maziau sarkazmo – ir tapsite idealus zmogus. Drasus, pilietiskas, reiklus valdziai, bekompromisiskas bet nekonfliktiskas – kas yra labai svarbu. Nesusitapatinkite su moterimi univermagu – zurnaliste/leideja/direktore/opozicionere/daugiavaike mama. Is jos tikrai nera ko pasimokyti. Nebent skatiku atidirbinejomo ir dergimo bet kuo ir bet kur. Bet tai charakterio niuansai.

 12. elitas sako:

  linksminasi elitas, gražiai žiūrisi- tegul. Jachtų klubas, kaip ir vandens pramogos irgi priklauso nepriekaištingos reputacijos asabos šeimai? tuoj ir šilumos tinklai tai pačiai priklausys? Knygynas? naktinis klubas paupy? gražiai žiūrisi, tuoj gyvensim ne Širvintose, o pinskose ar živilintose. Ne, per prastai- ir živilių daug pasauly, ir pinskus ne vienas, reikia balto pikniko miesto pavadinimui ir riboženkliams išrinkti. Siūlykim visi, gal pataikysim?

Jūsų komentaras:


septyni + aštuoni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]