Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintų PGT informacija

www.santarve.lt nuotr.

www.santarve.lt nuotr.

Pranešame, kad iki šių metų kovo 17 d. Širvintų rajone kilo 15 gaisrų ir atlikti 8 gelbėjimo darbai.

Kovo 10 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Kalnalaukio g., dega sausa žolė. Gaisro metu 83 a. plote išdegė pernykštė sausa žolė.

Kovo  10 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Barskūnų k., dega suodžiai gyvenamojo namo dūmtraukyje. Atvykus į įvykio vietą, paaiškėjo, kad iškvietimas nepagrįstas.

Kovo  11 d. gautas pranešimas, kad Zibalų sen., Šešuolėlių I k., reikalinga pagalba policijai. Atvykus į vietą ir panaudojus buksyravimo liną, ištrauktas užklimpęs policijos automobilis.

Kovo  12 d. gautas pranešimas, kad Ukmergės r. sav., Veprių sen., Pauplių k., Ukmergės PGT reikalinga pagalba gesinant gaisrą ūkiniame pastate.

Kovo  14 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Variekos k., dega sausa žolė. Gaisro metu 60 a. plote išdegė pernykštė sausa žolė.

Tą pačią dieną gautas pranešimas, kad Zibalų sen., Zibalų k., dega sausa žolė. Gaisro metu 80 a. plote išdegė pernykštė sausa žolė.

Kovo  10 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Ateities g., dega suodžiai gyvenamojo namo dūmtraukyje kamine. Atvykus į įvykio vietą, paaiškėjo, kad iškvietimas nepagrįstas.

Kovo  15 d. gautas pranešimas, kad Ukmergės r. sav., Pabaisko sen., Gaiciūnų k., Ukmergės PGT reikalinga pagalba gesinant gaisrą gyvenamajame name.

Tą pačią dieną gautas pranešimas, kad Alionių sen., Pajuodžių k., ant važiuojamosios kelio dalies užvirto medis. Atvykus į įvykio vietą medis supjaustytas ir patrauktas nuo važiuojamosios kelio dalies.

Širvintų PGT informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


penki × = dvidešimt

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]