Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintų PGT pranešimas apie Širvintų rajone atliktus gaisrų gesinimo ir gelbėjimo darbus

ugnisŠirvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad iki sausio 27 d. Širvintų rajone kilo 3 gaisrai ir atlikti 2 gelbėjimo darbai.

Sausio 20 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Paspėrių k., kilo gaisras ūkiniame pastate. Atvykus, atvira liepsna degė medinis vieno aukšto ūkinis pastatas su priestatu – medine vieno aukšto malkine. Sudegė ūkinio pastato stogas ir perdengimas, apdegė vidus, perdegė malkinės stogas. Sudegė viduje buvusios 4 avys, 1 avinas ir 2 ėriukai, įvairūs viduje buvę daiktai. Apdegė ūkiniame pastate buvęs šienas. Nuo gaisro apsaugotos 2 pašiūrės, medinis gyvenamasis namas ir daržinė.

Tą pačią dieną gautas pranešimas, kad Zibalų sen., Kiauklių k., kilo gaisras mūrinio gyvenamojo namo dūmtraukyje. Ugniagesiai atvykę į vietą užgesino dūmtraukyje degančius suodžius.

Sausio 21 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Upelio g., dega garažas. Ugniagesiams gelbėtojams atvykus į įvykio vietą ir patekus į garažą, paaiškėjo, kad jame dega lengvasis automobilis. Gaisro metu apdegė lengvasis automobilis Ford Fiesta, aprūko garažo vidus.

Sausio 21 d. gautas pranešimas, kad Alionių sen., Vičiūnų k., iškilo grėsmė gyvenamajam namui dėl sugedusio kietojo kuro šildymo įrenginio. Atvykus į vietą, paaiškėjo, kad pranešimas nepagrįstas.

Širvintų PGT informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


+ trys = keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]