Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintų pradinės mokyklos komandos pergalė konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ finale

       obuoliukaiBalandžio 19-20 d. Trakuose vyko vienas masiškiausių 2017-2018 m. m. mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ finalas. Šiuo renginiu siekiama ugdyti vaikų gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą bei skleisti sveikos gyvensenos principus mokyklų bendruomenėms.

         Konkursą „Sveikuolių sveikuoliai“ organizuoja Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras, taip pat šalies savivaldybės. Konkurso partneriai yra Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija, Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos.

        30739491_917501305087847_8686256874359619584_nĮ renginio finalą atvyko vaikai iš visos Lietuvos. Komandos, jų kapitonai, sveikatos priežiūros specialistai ir mokytojai varžėsi sveikatos žinių, saugaus eismo, žmogaus saugos konkursuose, judriosiose estafetėse. Renginio komisija ne tik vertino komandų prisistatymus, bet ir rinko geriausią komandų laišką draugui sveikos gyvensenos tema. 1–4 klasių mokinių komandų grupėje II-ą vietą laimėjo Širvintų pradinės mokyklos komanda „Obuoliukai“, kurią sudarė trečiokai Urtė Kibildytė, Dainius Markevičius, Ieva Mikulevičiūtė, Urtė Stankevičiūtė, Nojus Tamoševičius, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Agnė Križanauskienė ir komandos vadovė – mokytoja metodininkė Lena Vaitkūnienė.

       IMG_0616„Obuoliukų“ komanda gavo 200 eurų vertės čekį, ŠMM ministrės J. Petrauskienės padėkos raštus ir atminimo dovanėles. Apdovanojimus prizininkams įteikė Sveikatos apsaugos viceministras Algirdas Šešelgis, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro direktorius Romualdas Sabaliauskas, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos Neformalaus švietimo skyriaus vyr. specialistė Emilija Bugailiškienė, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro direktorius Algirdas Sakevičius.

     Konkurso dalyviai ne tik varžėsi, bet ir dalyvavo ekskursijose bei edukaciniuose užsiėmimuose Trakų pilyje. Susipažino su Lietuvos šaulių sąjungos ir Lietuvos kariuomenės veiklomis, ginkluote, saugios elgsenos su ginklais taisyklėmis, mėgavosi vandens procedūromis sveikatingumo ir pramogų centre „Trasalis“.

Komandos vadovė – mokytoja metodininkė Lena Vaitkūnienė


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

  1. Senolė sako:

    Šaunuoliai vaikai ir jų mokytoja.

Jūsų komentaras:


trys × aštuoni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]