Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos informacija

gaisrasPranešame, kad iki kovo 17 d. Širvintų rajone kilo 21 gaisras ir atlikta 10 gelbėjimo darbų.

Kovo 19 d. gautas pranešimas, kad Čiobiškio sen., Čiobiškio k., Laisvės g. dega ūkinis pastatas. Atvykus, atvira liepsna degė karkasinė, medinėm lentom apkalta daržinė, stogas dengtas šiferine ir skiedros danga, jau buvo įgriuvęs. Daržinė ir joje buvę daiktai sudegė visiškai.

Kovo 21 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Pavasarėlių k. dega sausa žolė. Gaisro metu apie 150 a. plote išdegė pernykštė sausa žolė.

Kovo 21 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Jaunimo g. užsiliepsnojo lengvasis automobilis. Atvykus į vietą ir apžiūrėjus Lengvąjį automobilį, nustatyta, kad dūmai rūko iš  variklio skyriaus. Apdegė generatorius laidai.

Kovo 21 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Spadviliškių k. rastas II pasaulinio karo laiku sprogmuo. Išminuotojai atvykę į įvykio vietą nustatė, kad sprogmenį galima transportuoti ir išsivežė jį nukenksminti. Ugniagesiai gelbėtojai budėjo įvykio vietoje iki kol išminuotojai išsivežė sprogmenį.

Kovo 21 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Medžiukų k. dega sausa žolė. Gaisro metu apie 5 a. plote išdegė pernykštė sausa žolė.

Tą pačią dieną gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Medžiukų k. dega sausa žolė. Gaisro metu apie 250 a. plote išdegė pernykštė sausa žolė.

Kovo 22 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Bartkuškio k. dega sausa žolė. Gaisro metu apie 70 a. plote išdegė pernykštė sausa žolė.

Tą pačią dieną gautas pranešimas, kad Musninkų sen., Vileikiškių k. nuotekų šulinyje paskendo žmogus. Atvykus į įvykio vietą ir panaudojus glaustines kopėčias, gelbėjimo virvę ir  kobinį, iš šulinio, 2 m. gylio, ištrauktas žuvusio vyro kūnas.

Širvintų PGT informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


trys − vienas =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]