Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Skelbiamas 2015 m. jaunimo veiklų skatinimo finansavimo konkursas

jaunimasVadovaudantis Širvintų rajono savivaldybės tarybos  2013 m. spalio 31 d. sprendimu Nr. 1-204 „Dėl Širvintų rajono savivaldybės remiamos ir skatinamos veiklos tvarkos aprašo patvirtinimo“ (redakcija – Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2014 m. gruodžio 18 d. sprendimas Nr. 1-251) patvirtintu Širvintų rajono savivaldybės remiamos ir skatinamos veiklos tvarkos aprašu ir 2015 m. vasario 26 d. Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. 9-145 „Dėl jaunimo veiklų skatinimo finansavimo konkurso paskelbimo“, skelbiamas jaunimo veiklų skatinimo finansavimo konkursas.

 Pagal patvirtiną 2015 m. Širvintų rajono savivaldybės biudžetą jaunimo veikloms skatinti skirti 3 645 Eur (12 585,46 Lt).

Paraiškas jaunimo veiklų skatinimui gali teikti:

  1. jaunimo organizacijos, registruotos Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka;
  2. su jaunimu dirbančios organizacijos, registruotos Asociacijų įstatymo, Viešųjų įstaigų įstatymo, Religinių bendruomenių ir bendrijų įstatymo ar Labdaros ir paramos fondų įstatymo nustatyta tvarka, kurių steigėjai nėra valstybės ar  savivaldybių institucijos;
  3. neformalios  jaunimo  grupės,  organizacijos  (neregistruotos  juridinių  asmenų  registre), sudariusios sutartį su ne pelno siekiančiu ir jaunimo poreikius tenkinančiu juridiniu asmeniu dėl bendradarbiavimo įgyvendinant programą.

Paraiškų teikėjams 2015 m. kovo 10 d. 15 val. organizuojamas informacinis renginys, kuriame bus išsamiau pristatytas finansavimo konkursų tvarkos aprašas, aptarta praėjusių metų situacija. Kviečiame registruotis į renginį paspaudus čia.

Paraiškos forma.

Paraiškos priimamos iki 2015 m. balandžio 15 d. Paraišką pateikti tiesiogiai į Širvintų rajono savivaldybės priimamąjį arba atsiųsti registruotu laišku su ne vėlesne nei 2015 m. balandžio 15 d. žyma.

Dėl išsamesnės informacijos kreiptis į Širvintų rajono savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorių (vyr. specialistą) Gediminą Sargelį, telefonu 8 646 67 946 arba el. paštu [email protected].

 

Informaciją parengė

Širvintų rajono savivaldybės administracijos

jaunimo reikalų koordinatorius (vyr. specialistas)

Gediminas Sargelis

 

Širvintų rajono savivaldybės informacija

Daugiau naujienų www.sirvintos.lt


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


šeši − = vienas

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]