Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“

     20180826_104531Prastas kareivis, kuris nenori būti generolu. Kad svajoju apie savo leidinį, kalbėjau seniai. Pirmą kartą viešai tai pasakiau 2007-ųjų lapkritį Širvintų rajono mero Kęstučio Pakalnio kabinete. Tuomet su kolega Pavelu Kobak  ėjome sveikinti mero su gimimo diena. Prie arbatos puodelio kalbėjomės apie spaudos situaciją rajone.

      Kaip šiandien pamenu tuometinio mero žodžius: „o kas trukdo? Jei yra noras, reikia daryti.“ Neužilgo po šio pokalbio Pavelas paklojo pamatus dabartinėms „Krašto naujienoms“. Bet aš ne apie tai.

       Mano svajonė augo ir brendo. Ją pasiekti padėjo politinės reklamos užsakymai rinkimų periodu.

Dirbdama „Širvintoje“, vėliau „Krašto naujienose“, tikiu, įnešiau nemažą savo indėlį, kad leidiniai būtų skaitomi, kad jie tarnautų žmogui. Mylėjau savo darbą ir juokdavausi, kad leidinys – mano nesantuokinis vaikas. Bet šis vaikas užaugo ir turiu jį paleisti.

     O aš? Aš žengiu labai svarbų žingsnį mano gyvenime – į gyvenimą išleidžiu naują leidinį – internetinį dienraštį „Krašto žinios“. Pavadinimą jam pasufleravo „Lietuvos žinių“ uždarymas.

      Kokios bus „Krašto žinios“? Ko gero labai primins „Krašto naujienas“. Nepasikeitė nei mano pažiūros, nei rašymo stilius. Ir toliau stosiu skriaudžiamo žmogaus pusėn, ir toliau sieksiu teisingumo. Būsiu atvira ir atvirumo tikėsiuos iš skaitytojų.

     Noriu pakviesti kiekvieną draugauti ir bendradarbiauti su „Krašto žiniomis“. Tik nuo mūsų priklausys, kokios jos bus, ką apie mūsų rajoną skaitys rajono, Lietuvos, o gal ir Pasaulio gyventojai. Švietimo ir kultūros įstaigoms, bendruomenėms skelbimai ir kitos publikacijos skelbiamos nemokamai. Nemokamai skelbiami visi asmeniniai sveikinimai, padėkos ir užuojautos. Nemokamai publikuojamos gyventojų nuomonės, tačiau paprašysime pasirašyti „Autoriaus įsipareigojimą“, kuriuo autorius prisiima visą atsakomybę už publikacijoje pateiktą informaciją. Toks sprendimas priimtas po to, kai teko bylinėtis teismuose dėl skaitytojo išsakytos nuomonės.

     Jau rytoj „Krašto žinios“ nedrąsiai pasibels į skaitytojo duris. Ar jas atversite, ar įsileisite? Neramu. Laukiu kiekvieno Jūsų. Su džiaugsmais ir vargais, su rūpestėliais ir pasiekimais. Skambinkite, rašykite, draugaukime ir būkime kartu. Žvarbiais rudens vakarais sušildykime vieni kitus. Drauge mes galime daug. Jau nuo rytojaus kasdien lauksiu Jūsų internetiniame dienraštyje „Krašto žinios“ adresu www.krastozinios.lt

Su Jumis ir dėl Jūsų – Neringa Tuškevičienė ir „Krašto žinios“

Tel. Nr. 8-645 07043

[email protected]

[email protected]


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

3 Komentarai (-ų)

  1. Jadvyga sako:

    Didelės sėkmės, kantrybės ir sveikatos

  2. Regina sako:

    Linkiu stiprybės ir sėkmės

  3. Laima sako:

    Sėkmės!

Jūsų komentaras:


devyni × = aštuoniasdešimt vienas

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]