Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Sulaikyti įtariamieji aukso papuošalų vagyste

vagyste 2014-03-23_copyKovo 23 d., apie 10.00 val., Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariate buvo gautas pranešimas apie tai, kad po romų tautybės moterų apsilankymo pas Šalčininkų r. Jašiūnų miestelyje gyvenančią garbaus amžiaus moterį, dingo jos aukso papuošalai (vertė apie 3000 Lt).

Policijos komisariate dėl aukso dirbinių vagystės buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal  LR BK 178 str. Policijos pareigūnai nedelsiant išvyko į įvykio vietą ir operatyviai ėmėsi vykdyti tam tikrus ikiteisminio tyrimo veiksmus bei kriminalinės žvalgybos priemones, kurių pagalba nustatė ir tą pačią dieną apie 13.00 val. sulaikė tris asmenis įtariamus įvykdžius aukso dirbinių vagystę. Tai dvi moterys A.S. (gim. 1990 m.), S.A. (gim. 1976 m.) ir vyriškis R.S. (gim. 1993 m.). Visi įtariamieji  uždaryti į policijos komisariato areštinę. Policijos pareigūnai rado aukso papuošalus ir grąžino nukentėjusiajai.

Policija primena, kad pastaruoju metu padažnėjo vagysčių ir sukčiavimų atvejų, kuriuose dalyvauja Romų tautybės asmenys. Dažnai šie asmenys, apsimetę draugiškais ir paslaugiais, įgyja nukentėjusiųjų pasitikėjimą, tačiau vėliau  apgaulės būdu išvilioja pinigus arba įvykdo vagystes. Policija ragina gyventojus būti budriais, o kilus įtarimams arba pasigedus daiktų nedelsiant skambinti į bendruoju pagalbos telefonu 112 arba Vilniaus aps. VPK pasitikėjimo telefonu (8 5) 2716050.

Vilniaus apskrities VPK informacija

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


du × šeši =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]