Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Sušaukiamas Tarybos posėdis

       savInformuojame, kad 2018-02-27 Širvintų rajono savivaldybės mero potvarkiu Nr. 6-9, 2018 m. kovo 6 d. 16.00 val. sušaukiamas Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdis.

Posėdžio d a r b o t v a r k ė:

 1. Dėl mokinių priėmimo į Širvintų rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašo patvirtinimo. Pranešėja – Regina Jagminienė, Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja.
 1. Dėl Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2018-02-22 sprendimo Nr. 1-27 „Dėl Širvintų rajono savivaldybės komisijos Širvintų rajono savivaldybės tarybos narių 2018-02-07 teikimuose pateiktiems faktams ištirti sudarymo“ pakeitimo. Pranešėjas – Justinas Kontrimavičius, Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjo pavaduotojas.
 1. Dėl leidimo Širvintų rajono savivaldybės kultūros centrui nuomoti plotą pastatyti kavos aparatui. Pranešėja – Rita Gujienė, Ūkio plėtros skyriaus vedėja.

Sprendimų projektus galite rasti čia.

Tiesioginę posėdžio transliaciją ir įrašus galėsite stebėti čia.

www.sirvintos.lt


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

15 Komentarai (-ų)

 1. Kaina sako:

  nuomos kaina iš viso per mėnesį: 1 kv. m x 3,00 Eur = 3,00 Eur/mėn

 2. vidai tas pat sako:

  tai visgi ką nuveikė Jūsų “šaika”? Suprantu, kad nieko ;)

  P.S. Jokiai partijai nepriklausiau ir nepriklausau, tad neturiu jokios “šaikos”. Ir kas bebūtų valdžioj Pakalnis, Mateika, Petrutė ar Marytė už prastą valdymą bet kuris jų susilauktų mano kritikos.

 3. Manau sako:

  Pirmiausia reiktų šalint iš tarybos tuos rankų kilnotojus, kurie laimina Pinskuvienės nešvarius darbelius. Nors jiems geriau tiktų BK.

 4. vidai 2018-03-01 15:38 sako:

  Darbas apsiriboja rėkavimu, seilių taškymu, chamiškumu. Jūs tai norėjote pasakyti? O ką nuveikė jūsų šaika?????? Į posėdį ateina kaip į stadioną, parėkauti. Net bordiniai pasidaro šūkaudami. Liūdesiukas šaikai :D

 5. vidai sako:

  darbas taryboje neapsiriboja rankyčių kilnojimu. Būtų smagu sužinoti, ką pavyzdžiui nuveikė Maršalka, Bonikatas, Bartusevičienė ir t.t.

 6. vida sako:

  Tik opozicijai maiso posedziai,ko jus einat i taryba tada?

 7. Arlekinas sako:

  Jo, 5 komisijos narių neišėjo „susiorganizuoti“, tai teliko „įteisinti“ bolševikinę troiką.ž, su kuo ir sveikinu jauną Širvintų demokratiją.
  Man atrodo, jei tarybos narys negerai vykdo savo pareigas, tai sankcijas jam taikyti turėtų jį delegavusi partija, o ne kitų partijų „člienai“? Ar gali čia kas paaiškinti, kas vyksta? Juk tarybos narių kvorumai niekada nebuvo sugriauti, o Į opozicijos siūlymus niekada nebuvo atsižvelgiama.
  Ir arkliui aišku, kad merės nervai nebelaiko, nes opozicija žiauriai„trukdo“ „remontuoti“rajoną….

 8. > o kodėl sako:

  taigi peržiūrėkit nors vieną tarybos posėdį. Argi buvo atsižvelgta nors į vieną opozicijos siūlymą? Juk pačiausioji juos bando užčiaupti po kiekvieno jai netikusio sakinio ir viešai tyčiojasi. Ir ne opozicija verkia, o paklusnių rankų kilnotojų šutvė visur mato tik skundikus, t.y. tuos, kurie supranta tarybos darbo specifiką ir mato, kaip valdantieji purvinais batais mindo visus įstatymus.

 9. o kodel sako:

  nesiulo savo nariu opozicija????paskui tik verkia kad neleidzia dirbti…

 10. o ko ten eit sako:

  galų gale žmonės dirba, o rankas kilnot ir taip yra kam.
  Va tik rankos kitoje kadencijoje turėtų brangiau atseiti – gi viskas pabrango. Gal dėl to ir remontai soc. būstų taip brangiai kainuoja. Juk Kirkilu pasitikėti negalima, gali būti skūpas ;)

 11. o sako:

  o koks skirtumas tie posedziai, vis tiek opozicija i juos neina, o gal dabar eis? turbut vel neis

 12. taigi sako:

  pirmame sprendime nebuvo numatyta, kad mažuma neteiks savo atstovų, todėl komisijos sudėtin įtraukė visas frakcijas, o kadangi po posėdžio paaiškėjo, kad komisiją sudarys tik 3 daugumos atstovai, tai prireikė pakoreguot sprendimą įtraukiant sakinumą: komisiją sudaro ne mažiau kaip 3 nariai. :D . Na jei ir teiktų ta mažuma tuos atstovus, jų vis tiek būtų tik 2 prieš 3. Klounai toje daugumoje, bet gi kaip smagu, bent yra iš ko pasijuokti ha ha ha. Kokie politikai – toks ir gyvenimas, kaip cirke ir dar galime be bilietų stebėti. Tik va svarstau: kada gi žmonėms nusibos tie fokusai ir jie supras, kad tai tik akių dūmimas, kol stebime fokusus, ten, kitoje erdvėje, vyksta daug rimtesni dalykai, dėl kurių verta net pabūti klounu…

 13. Manau sako:

  reiketu neit i si posedi.

 14. TVytas sako:

  Praėjo savaitė ir vėl šaukiamas Tarybos posėdis. Kviečiama Taryba dėl vieno klausimo, dėl komisijos sudarymo Tarybos nariams K. Pakalniui A ir G. Jozoniams pamurkdyti. Šis klausimas buvo teiktas prieš savaitę ir priimtas Tarybos sprendimas. Štai jums, rinkėjai, akivaizdus pavyzdys kaip dirba Širvintų Savivaldybės tarybos rankų kilnotojai, kokia priimamų sprendimų kokybė.

 15. O sako:

  Prabudo, ir vėl posėdis.

Jūsų komentaras:


devyni × aštuoni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]