Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Susitikime kalbėta apie žiniasklaidos ir savivaldybės bendradarbiavimo galimybes

         / NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

foto Širvintų r. savivaldybės

foto Širvintų r. savivaldybės

    Reaguodama į Lietuvos žurnalistų sąjungos raštą, Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė sukvietė žiniasklaidos atstovus ir LŽS į diskusiją prie apskrito stalo.

      Diskusijoje dalyvavo Visuomenės informavimo etikos komisijos pirmininko pavaduotoja Vaiva Žukienė, Žurnalistų sąjungos Aukštaitijos skyriaus pirmininkas Rolandas Meilūnas, Vilniaus skyriaus pirmininko pavaduotojas Raimondas Polis, Lietuvos žurnalistų sąjungos tarybos narė Rasa Liutkuvienė, Lietuvos žurnalistų sąjungos atstovai: pirmininkas Dainius Radzevičius,  Aukštaitijos skyriaus pirmininkas Rolandas Meilūnas, Vilniaus skyriaus pirmininko pavaduotojas Raimondas Polis, LŽS tarybos narė Rasa Liutkuvienė. Savivaldybei atstovavo merė Ž.Pinskuvienė, administracijos direktorė Ingrida Baltušytė Četrauskienė, savivaldybės specialistai Aušrinė Miliukaitė – Janovskienė ir Justinas Kontrimavičius. Rajono žiniasklaidos atstovai: Gintaras Bielskis (Širvintų kraštas), Valda Patinskienė (Širvis), Neringa Tuškevičienė (Krašto naujienos).

foto Širvintų r. savivaldybės

foto Širvintų r. savivaldybės

 Pagrindinė susitikimo tema – savivaldybės ir žiniasklaidos bendravimo klausimai, informacijos sklaidos problemos.

Plačiau – netrukus


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

33 Komentarai (-ų)

 1. gal sako:

  kontrimavicius? koks kontrimas?

 2. GANA sako:

  Pletku bobos ce malt liezuveis,sedi visa diena prie kompo ir nieko gero neparaso,tik kas kur pasiko,kas su kuo pasidulkino.Galvas nukaitot?????????????

 3. tikriausiai sako:

  tokius,kuriuose net gyventi negalima.O tuomet skundas vaikų teisėms,kad vaikus reikia atimti iš mamos.

 4. ... sako:

  ar kas žino, kokius būstus siūlė???? pasįdomaukit

 5. ... sako:

  nu jo, supykdė. o tai meras turi vadovautis asmeniškumais ar įstatymais?

 6. .............. sako:

  Dabar supygde mere,nemanau kad ji gaus ta soc.busta gales vel stovet lauke.

 7. OK sako:

  Ne nu tipo jai stiprus zmogus tai gali varyt ant bet ko??????????????Garbes tokie filmavimaisi tikrai neduoda poniai Neringai.Dabar viskas paaiskejo,kad neviskas poniai tinka,bustai soc.perprasti,tai gal tegul nusiperka savo,jai taip jau blogai.Pastangu pati jokiu nededa,juk soc.skyrius jai siule kialis variantus,bet ne ji piktybiskai tai daro.

 8. super sako:

  Ilgai laukti reikejo:)

 9. Super'iui sako:

  Jau Jūs gal pabaikite tuos savo komentarus, kuriuose pagiežos Neringai daugiau nei rišlaus, su straipsniais susijusio, teksto. Nežinau, kokie santykiai praeityje Jus siejo su Neringa, kur susikirto Jūsų keliai, bet nuolatiniai Jūsų įžeidinėjimai garbės Jums tikrai nedaro. Ir tikrai pasirašinėti “super”iu negalit, nes toks NESAT. Gal Neringa Jums atėmė plunksną, gal jos rašiniai buvo įdomesni, gal darbdaviai pasirinko ją, o ne Jus? Nežinau, kokia gyvenimo situacija galėjo “pagimdyti” tiek neapykantos. Bet jau seniai laikas susiimti ir dėl visų savo neįgyvendintų planų, nepasiektų tikslų, nerealizuotų svajonių prisiimti kaltę tik pačiam. Stipriam žmogui niekas nesutrukdys jų įgyvendinti, protingas žmogus gebės neįgyvendinamus norus pakoreguoti, na o likusieji tik ieškos kaltų ir keršys.

 10. super sako:

  >Pažiūrėjau ir aš
  Senai ji yra parsidavusi. Nevaidinkite su gta pagarba jai. Parsidavelė buvo ir liko. Tik šerikus keičia.

 11. Pažiūrėjau ir aš sako:

  Nežinojau, kad tokia laida yra. Nu, akurat Bunkės-Zvonkės ir pinskės lygio. O jau nesivaldanti, sutraukta ta ŽP. Ko ji ten taip rėkė? Ką ten iškirpo dėl ko taip pinskė susinervavo. O jau intelektas – griūk negyvas. Aiškina, kaip pažeisdama įstatymus (o reiktų sakyt chuliganiškai) kažkada tai duris kalnalaukyje vertė?!. Administracijos direktorė, blyn! ne be reikalo ją išmetė laiku. Pareiga savivaldybei pasirūpint skriaudžiamais. Ką, negalėjo nakčiai apnakvyndint motinos su vaikais viešbutyje ar paprašyt ligoninės palatos!!! Kokie čia nuopelnai. O apskritai, žinant, kad ji nieko veltui nedaro, tikriausiai norėjo žurnalistę nupirkti, kad, neva, jai gera darė. Pagarba, Neringai, kad neužkibo ant tokio savanaudiško Pinskuvienės kabliuko tais laikais, veidmainės kabliuko! o kiek Širvintų žurnalistų nupirktų! netgi Bareckienė – buvus redaktorė parsidavė. Ir laida turėjo būti apie žurnalistiką, bet Pinskuvienė visur neturėdama jokių argumentų vis rėkia – išeik iš buto! Kaži kodėl tas tremtinys toks ramus ir nekelia triukšmo, nerašo į laikraščius, kad jam buto neatiduoda. Atsakau – tai irgi Pinskuvienės pramanas. Joks padorus tremtinys, vargus patyręs irgi neprasidės su tokia melage ir veidmaine

 12. krivickui su Nataška sako:

  suprantu, kad jie tik vedėjai. bet žiūrėt visai neįdomu. Laisva mokėjo greitakalbe šnekėt tai dar spėjo kažką pasakyt, nesileido būt nutildoma pertraukiama. Tuškevičienė ramiai kalbėjo- netilpo į laiką. Visos laidos žvaigždė buvo Živiliukas. visų galų ekspertė bl..lindo neišlindo iš KKdu, dviračio žynių personažas, visų partijų ir judėjimų gimdytoja ir numarintoja bl…

 13. pypt sako:

  pyyyypiec- vis dar tylu kur dingo tūkstančiai, už kuriuos atseit remontavo soc būstą. Negi praslys? ar jau praslydo? galėjo už tą sumą du namus kaime nupirkt, ir dar ne visai nudrožtus.vagia ir dar klanų ieško. tai kieno klanas pinigus dalinasi? ir nemažus matant sumas.

 14. apie tremtinį sako:

  nieko nesigirdėjo ilgus metus, paskui atsirado tremtinė prieglaudoj, paskui jau anūkas iš tremties grįžo. anekdotai. tai gal tremtinių proproproanūkiai irgi turi teisę į butą? ir iš viso- ar tikrai tiems tremtiniams taip reikia buto penktam aukšte?o čia ir durnam aišku, kad šitaip norima nutildyti Tuškevičienę. Nutildžius KN visos poniū nesąmonės vistiek būtų išlindusios. tai ką- žmonėm burnas ir smegenis būtų užsiuvus? Nevisi užpiltom akim ar apspangę nuo krištolinio spindesio, ne visiems viskas pofig, ne visi surišti kompromatais ir darbo santykiais.

 15. Mastantis sako:

  Manau, kad jei sudėtume į vieną vietą nors tik viešai prieinamą informaciją apie šios kadencijos metu vykdytus savivaldybės būstų pardavimus, skyrimus ir kitas su būstais susijusias peripetijas pamatytume nemažiau įdomių dalykų negu savivaldybės viešieji pirkimai. O svarbiausiu tapęs būstas tremtiniams, ar tik ne priedanga susidorojimui už nepaklusnumą ? Kitaip kaip suprasti merės pastangas tv laidoje pasigirti esant tokiai geraširdei ? Įdėmiau pasvarsčius manau, kad tv laidoje akivaizdžiai matyti, kad merei svarbiausia išrėkti trupinėlį tiesos, o visa kita pramanai ir kaltinimai.

 16. klaisimėlis sako:

  Vis svarstau. Ar tik nesuakmeninėjusi dabartinės merės širdis, o gal pasireiškė kiti rimti sveikatos negalavimai ?

 17. tikriausiai sako:

  nežinot,kad teismo metu savivaldybės atstovė siūlė vaikus atiduoti į vaikų namus.Tad laidoje bandymas apeliuoti jog merė turi širdį skambėjo kaip tyčiojimasis iš merės,nes ne teismas reikalauja Neringą iškeldinti iš buto,o merė ir vaikus padaryti benamiais.

 18. Gal baikit sako:

  Gal baikit pagaliau eskaluoti šią buto temą. Visų pirma būstas reikalingas ne vien Neringai, nepamirškite, kad yra vaikai, apie juos pirmiausia reikia galvoti, juolab, kad juos augina viena mama. Taip, portalas Krašto naujienos yra skaitomiausias ir populiariausias. Bet tai nereiškia, kad jis pelningiausias ir nešantis finansinę naudą. Jūs skaitote ir komentuojate, vadinasi reikia šiame portale skelbiamos informacijos? O ar sumokėjote už tai nors vieną centą? Greičiausiai, kad ne.

 19. Superiui sako:

  Tai nueikit i savyvaldybe, pristatykit pazymas apie save ir seima. Galbut ir Jums priklauso soc. bustas. Butinai gausit

 20. super sako:

  >nedėkingai
  O kodel jai mere turi DUOTI buta? Jos portalas yra POPULIARIAUSIAS ir SKAITOMIAUSIAS. Pati taip ant kiekvieno kampo sako. Tegu issinuomoja, kaip kiti, sunkiai dirbantys pilieciai. Reklamu yra, su Pakalnio imonemis turto rysiai irgi yra. Pakalnis vienas turtingiausiu rajone verslininku. Turbut nenuskiaudzia. Kazkaip nepagaunu – kodel jai priklauso darmai, kai dirbantiems kitiems nepriklauso?

 21. Nustebau sako:

  Atvirai pasakius, tai aš labai nustebau, kad Neringa važiavo į tą laidą Ant bangos. Manau, kad nevertėjo. Žiūrėjau keletą kartų tas laidas, padarė labai pigios ir paviršutiniškos laidos įspūdį. Gana šališki vedėjų vertinimai, pasikviečiami vis tie patys sėdėtojai ant sofutės, toks jausmas, kad tai lyg užsakomasis kai kurių partijų projektas.Vedantieji tokie susireikšminę, lyg ir bando kopijuoti KK2 vedėjus. Be to, laida ne tiesioginė, tai sudaro galimybes karpyti, montuoti ir kitaip manipuliuoti.

 22. nedėkingai sako:

  merė laužė duris, kad turėtum kur givent o tu? tu turi jai rankas bučiuoti, šventa paskelbti. vis randi ko prikibti prie geros ir teisyngos merės.. Atiduok būstą. Tau duos būstą šešuolėliuose,puoruose, medziukuose ar juknonyse. ir suremontuos už daug tukstančių- be tuliko, be dušo nėra reikalo norėt prabangos. rašyk liaupsias ir gausi apartamentus Vilone

 23. bet čia kitas būstas sako:

  bet čia gi kitas būstas- jį pasiūlė ana bloga valdžia, po to kai Neringa su vaikais glaudėsi krizių centre pabėgus nuo smurtaujančio vyro. ką čia plakat į vieną vietą. Pats baisiausias melas tas, kuriame yra dalis tiesos. Dalį tiesos merė ir pateikė. O toliau visas reportažas buvo sumontuotas taip, kad būtų įdomiau. kiekvienas mato, ką nori matyt.
  nesivaldė merė, cypiančiu balsu tujinosi ir popieriais mosikavosi- nesolidu.

 24. ir aš sako:

  galvoju, ko ji ten visoje laidoje demonstravosi/ Ir nuoskaudą išliejo, kad iš kokio ten aukšto posto ją išdrėbė, nes ji ir ten pajudino KLANĄ. Sunku moteriškei- kur nepasisuka, ten KLANAS. Visi rašantys palaikančius Tuškevičienę komentarus- KLANAS. Visi, kurie nepatenkinti savivaldybės tvarkomis- KLANAS. Čia gal tokia paranojos forma? Ar klanofobija? Ar šizofrenija?

 25. Neatitiko sako:

  Anonsas neatitiko laidos. Rašė, kad merė atsiprašė, o neparodė. Ar ne todėl, kad ji toje laidoje nuolat?

 26. Virginijus sako:

  Labai jau įdomus siūlymas pasižiūrėti aukšto lygio LRytas Tv, labai aukšto lygio laidą “Ant bangos”, kurią veda aukšto lygio vedėjas. Priminkit, kokia buvo reportažo ir anonso tema? “Gardas”?, “Žiniasklaidos suvaržymas Širvintose”? Laida sukarpyta, suklijuota. Kokią žinią gavome? “Pinskuvienė niekados iš jokio buto ŠITOS PONIOS nemeta”. Ar man pasirodė, ar vėl kalbama apie save trečiuoju asmeniu? “2007m., kai jums buvo pati sunkiausia situacija, turbūt, gyvenime…”, kaip matome merė yra labai empatiška ir jautri, supranta sunkumus patiriančius žmones ir juos atjaučia. Ir kaip gražu ir iš ties meriška apie tai priminti.
  O man atrodo, kad būtent dabar Neringai ir yra pats sunkiausias laikotarpis. Gal užtenka žaisti. Jeigu gerai prisimenu, tai socialinis būstas turi būti priduotas birželio 10-12 dieną. Neringa nuomojamame bute gali gyventi iki birželio 19d. Neringa pagal eilę patenka į naujai pastatytą socialinį bustą. Taigi, Neringa turi savaitę laiko persikėlimui.
  Siūlau balsavimą apklausą. “Ar socialinis būstas bus priduotas laiku?”. O jeigu nebus laiku priduotas, tai kaip savivaldybė spręs SAVO problemas? Taigi, mano nuomone, SAVIVALDYBĖ, galimai, TURĖS PROBLEMŲ. Tos problemos sukels Neringos problemas. Kas spręs Neringos problemas? Čia savivaldybės galvos skausmas, kaip pasielgti su Neringa. Nepavydžiu savivaldybei ir merei. Manau, greitai pamatysime, kas yra kas.
  Sėkmės žiūrint aukšto lygio laidas, kuriose dalyvauja aukšto lygio merė.

 27. ir aš sako:

  žiūrėjau laidą- merė nesivaldė. Krivickas norėjo parodyti kad ji turi širdį. nu joooo. turi- trumpam suteikus kur gyventi, vėliau panoro išmesti iš dabartinio būsto. Paaiškinimas,kad ne merė sprendžia, o teismai, tikrai nieko neįtikino.

 28. pažiūrėjau sako:

  Pažiūrėjau aš tą laidą Ant bangos ir nemačiau ten jokių Neringos Tuškevičienės melagysčių. Ji patvirtino, kad 2007 m. jai buvo suteikta pagalba, kai ŽP buvo administracijos direktorė. Na ir puiku, juk valdžia ir yra tam, kad padėtų žmonėms. Bet tai nereiškia, kad už tą suteiktą pagalbą žurnalistas visą gyvenimą privalo išlikti lojalus už suteiktą būstą.

 29. Siuliciau sako:

  Pasiziuret Lrytas tv.vakar rode,kaip mere papasakojo apie ponios Neringos melagystes.Ta laida vadinasi ANT BANGOS.Tik labai idomu,kuri pasnekove filmavimo metu melavo.Ar tikrai mere padejo Neringai sunkiu momentu 2007m.kai jai buvo sunku?Ar ce Neringa visiem meluuoja kad ja varo mere is buto:)

 30. Laima sako:

  iki ko nusigyvenome, turime laisvą žodį ir ne visiems duota jį sakyti. Kokias išvadas kažin ar padarys Živilė, visas situacijas surežisuoja, visi veiksmai kontroliuojami, o žodžio laisvės negali…

 31. ... sako:

  ir rafinuotai nepasišaipė iš figūros :) išradinga ponia, nieko neprikiši.

 32. ... sako:

  geras, kaip rafinuotai neištrynė :)

 33. Justinas sako:

  Bet moka Savivaldybės fotografai fotografuoti taip, kad dabar nereikėtų redaguoti nuotraukų, o tiesiog paslėptų kiti asmenys… Juokinga

Jūsų komentaras:


septyni + trys =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]