Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

„Sutik pažįstamą nepažįstamąjį“

Visą savaitę bendravo ir vykdė įvairiausius projektus, kartu gyveno ir draugavo dviejų valstybių – Lietuvos ir Lenkijos jaunimas.

Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos ir Lenkijos Zespół Społecznychmokyklos jaunimas bei mokytojai apžiūrėjo Vilniaus senamiestį, gyveno istorinėje vietoje – Kernavėje. Kartu žaidė tinklinį, vakare žiūrėjo kiną po atviru dangumi, dalyvavo laidos „Duokim garo“ filmavime, kur svečio teisėmis grojo Musninkų jaunimo kapela „Radvila“. Jaunimas apsilankė ir Širvintų rajono savivaldybėje, kur pristatė įgyvendinamą tarptautinį projektą.

O svarbiausia, kad iki šiol nepažinoję vienas kito, tapo draugais, atrado bendrų mūsų valstybės istorijos vingių, karu kūrė ateities planus ir kalbėjo apie tai, kad tik kartu įmanoma siekti taikos, jaunimo bendradarbiavimo ir kitų bendrų tikslų.

Atsisveikinimo vakaras pradėtas bendrai išmoktu lenkišku šokiu – polonezu. „Kerniaus bare“ jaunimas parodė filmukus apie įgyvendintus projektus, apie Lenkijos istoriją, apie viešnagę Lietuvoje. Čia visi kartu dainavo ir šoko lietuviškus ir lenkiškus šokius. Prie arbatos puodelio dalijosi įspūdžiais. Vyresniosios kartos atstovai – mokytojai – bendravo lenkų kalba, o jaunimas susikalbėjo angliškai. Nors čia pat buvo anglų kalbos mokytoja Vita Voverienė, tačiau jos mokiniai pademonstravo puikias anglų kalbos žinias, neprašydami mokytojos pagalbos.

Savaitė prabėgo labai greitai, tačiau jaunimas atsisveikino neilgam – iki kito susitikimo Lenkijoje.

Neringa Tuškevičienė

Nuotraukos autorės


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

  1. palauk sako:

    Społecznychmokyklos?

    Kas tai per gyvys?

Jūsų komentaras:


devyni + = septyniolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]