Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Tarybos nariai klausia apie vežėčias, merė kalba apie akėčias

FB_IMG_1551819612174/ VYTAS ŠIMONĖLIS, Tarybos narys  /

   Paskutiniame Savivaldybės tarybos posėdyje buvo pateiktas klausimas dėl UAB „Širvintų vandenys“ atleidimo nuo valstybinės žemės mokesčio. Reikalo svarstymas  baigėsi tuo, kad A. Skeberienei paklausus UAB „Širvintų vandenys“ direktoriaus, ar neatpigtų vanduo, jei susirinktumėt skolas, Direktorius atsakė, kad vanduo negali atpigti, tai sprendžia Kainų komisija.  Merė Živilė Pinskuvienė replikavo, kad Tarybos nariai kada nors sužinos, kad ne Taryba sprendžia, bet nieko tokio, visi mokosi.

    Klausai apie ką merė kalba ir negali suprasti ir tuo patikėti, pradedi net abejoti – kas čia per naujienos, gal įstatymai pasikeitė.  Tarybos nariai apie tiekiamo vandens kainos derinimo, nustatymo (tvirtinimo) tvarką neklausė, tokio klausimo nebuvo ir Tarybos posėdžio darbotvarkėje. Tai kas „traukia merę už liežuvio“ kalbėti  apie tai, ko nieks jos neklausė ir kalbėti apie tai, ko ji pati nežino?

      Šiuo atveju merė savo pasisakymu pademonstravo ne tik įstatymų nežinojimą, bet ir siekė sumenkinti Tarybos narius. Merei siūlau perskaityti Lietuvos Respublikos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo įstatymą, bent jau šio įstatymo 10 str. „Savivaldybių institucijų kompetencija geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo reguliavimo srityje“ ir Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų paslaugų kainų nustatymo metodikos  61 bei 62 punktus, tada ir sužinosite apie vandens  kainos nustatymo procedūras, taip pat, kad Savivaldybės taryba nustato tiekiamo vandens kainas.

     Merė prikalbėjusi niekų nesusigėdo. Merės šeima turi laikraštį „Širvintų kraštas“, tai labai mikliai atsirado 2 straipsneliai „Juozo“ ir „Rasos“ vardu apie tą patį, apie Tarybos narius, kurie neva atėjo dirbti nepasiruošę ir klausinėja tokių dalykų, apie kuriuos net ir Juozas iš „Širvintų krašto“ geriau išmano.

      Iš tikrųjų, negali visų įstatymų žinoti – to ir nereikia, visada galima greitai surasti prireikus, o ir suklysti galima, bet čia kalba eina apie Savivaldybės vadovą, apie jo cinišką elgesį Tarybos narių atžvilgiu, apie  požiūrį į savivaldos reikalus.  Aš tokį merės elgėsi vertinu kaip norą užčiaupti Tarybos narius, kad niekuo nesidomėtų,  sėdėtų ir tik klusniai kilnotų rankas, tačiau Savivaldybės taryba  ne privatus UAB.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

5 Komentarai (-ų)

 1. Vox sako:

  Ką renkam. tą ir turim. „Kleopatroms“ tinka ir patinka, o ne „Kleopatroms“ – apgailėtina ir žema klausyti

 2. Aras sako:

  Merė yra NEMOKYTINA.Jos mokslai kitoje srityje.Ką dievas davė,tą kiekvienas ir turim.Pasitobulint,žinoma,galima.Tik ar visi to siekia,nežinia.

 3. Sarmata sako:

  Antra kadencija mero kėdėje, o kas kainas tvirtina nežino.

 4. Kleopatra 5 sako:

  O juk merė tiesa sako prisirinko visokių kurie žalio supratimo neturi apie jie šneka gėda iki ko nusivaziavo

 5. Vytui Šimonėliui sako:

  Ne visi greitai mokosi. Išmoks ir merė.

Jūsų komentaras:


penki − = nulis

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]