Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Ukrainoje griūna Leninai. VIDEO

Kartais tenka būti istorinių įvykių sūkuryje. Būna, kad matai ką nors ir žinai – neilgai jau. Arba žiūri ir svarstai – hmm, negi dar ilgai?

Panašiai buvo, kai lankydamasi Ukrainoje, Chersono mieste, žiūrėjau į didžiulę Lenino statulą. Nuojauta kuždėjo – gali būti, kad daugiau jau nepamatysiu. Tačiau dar kartą pamatyti teko. Кai buvau ten po gero mėnesio. Tik fotografuoti jau nebesinorėjo. Kasdien jaučiau, kad jo dienos suskaičiuotos – įvykiai Maidane buvo įsibėgėję. Ir gulė Leninai amžino poilsio vienas po kito visoje šalyje.

Šiandien, istorinę Ukrainai dieną, kai iš kalėjimo buvo paleista Julija Tymošenko ir atstatydintas prezidentas Janukovičius, buvo nukeltas ir manasis foto – modelis, daugybę metų gyvenęs Chersone, aikštėje prieš apskrities administracijos rūmus.

Štai jis, didingas ir, pasirodo, kaip ir viskas šiame pasaulyje, ne amžinas, gerokai pasenęs “tautos vadas” praeitų metų pabaigoje, gruodį:

IMG_9837 - Kopija

Leninas Chersone 2013 gruodis. Foto Vilma Valiukevičienė

O štai, kaip tai vyko šiandien, vasario 22 dieną (video autorė Natalya Bimbiraitė, Ukraina):

Vilma Valiukevičienė


Susiję straipsniai:

Jūsų komentaras:


septyni + du =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]