Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

V.Šimonėlis: Ar Tarybos nariai išties neatlieka savo pareigų ir nustatytų įgaliojimų?

DSC_0001/ VYTAS ŠIMONĖLIS, Tarybos narys /

     Komiteto posėdžius turėtų organizuoti komitetų pirmininkai. Arba daugiau kaip pusė komiteto narių  gali pareikalauti sukviesti komiteto posėdį. Šiandien opozicija tokių galių neturi, tad turi pasikliauti kolegų iš valdančiosios daugumos gera valia.

      Tarybos darbo reglamente esantys žodžiai, kad „esant poreikiui gali būti organizuojami bendri komitetų posėdžiai“, neturėtų tapti norma.

      Jeigu neklystu, per 3 šios kadencijos metus Finansų, investicijų ir ūkio reikalų komiteto posėdis, kurį organizavo komiteto pirmininkas Darius Valkauskas, buvo sušauktas tik vieną kartą. Jungtiniai posėdžiai į šį skaičių neįtraukti.  Beje,  jungtiniuose posėdžiuose dalyvaujantys Savivaldybės vadovai neleidžia kalbėti ir diskutuoti, nuolatos pertraukinėja.

     Tarybos nario darbas nesibaigia pasisėdėjimu jungtiniame komiteto posėdyje. Tuo labiau, kad šiuose bendruose posėdžiuose neįmanoma išnagrinėti sudėtingesnių reikalų, nes tam reikia daugiau informacijos ir laiko. Šiandien svarstome tik kelis klausimus, bet paskutiniame bendrame komitetų posėdyje pranešėjai negalėjo paaiškinti nei dėl merės pavaduotojos priedo dydžio, nei dėl Komisijos galimam Ingridos Baltušytės-Četrauskienės tarnybiniam nusižengimui tirti sudarymo, todėl  vien dėl netikslumų ir painiavos aiškinamuosiuose raštuose, sugaišau kelis vakarus.

      Ar buvo paklaustas bent vienas Tarybos narys, nesantis valdančioje daugumoje,  dėl komitetų ir Tarybos  posėdžių organizavimo tvarkos ir laiko?  Tokio atvejo aš negirdėjau. Ar normalu, kai komitetų ir Tarybos posėdžiai pastaruoju metu organizuojami beveik kas savaitę, po kelis klausimus? Tai akivaizdus Savivaldybės vadovų darbo organizavimo brokas ir nesiskaitymas su Tarybos nariais.  Tarybos nariai  gyvena ne iš Tarybos nariui mokamų kelių dešimčių eurų išmokų. Mes, Tarybos nariai, esantys opozicijoje, turime iš savo atlyginimų, kuriuos uždirbame kituose darbuose, apmokėti išlaidas, kurias patiriame gindami mūsų Savivaldybės žmones ir viešąjį interesą nuo neteisėtų Savivaldybės vadovų ir dalies Tarybos narių veiksmų.

       Šiandien daugelis organizacijų naudoja įvairias, lanksčias darbo organizavimo formas, kad sutaupytų darbo sąnaudas, laiką kelionėms į darbą ir namo, suteikia galimybę darbuotojams dirbti nuotoliniu būdu. Pas mus Savivaldybėje, tarytum sustojo laikas. Savivalda mūsų Savivaldybėje privatizuota.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

7 Komentarai (-ų)

 1. pamąstymas sako:

  nesuprantu tik vieno: kaip čia vyksta, kad Šimonėlis, skirtingai nuo Pakalnio ir Jozonių,”nesulaužė priesaikos”. Jis juk valdančiai daugumai lyginant su pastaraisiais yra “kenksmingesnis”.

 2. VV sako:

  Viskas aišku ir suprantama, kai kalba tikras politikas ir padorus žmogus.

 3. bičiulis sako:

  Ačiū gerbiamam Tarybos nariui Vytui Šimonėliui, jog paaiškina situaciją ir kodėl ji liūdina, jį. Ir mane taip pat liūdina “savivaldybėje mūsų savivalda privatizuota” kada tai pasikeis?

 4. Virginijus sako:

  Gera skaityti nuomonę, kuri pateikiama be pykčio, neskirstant į esančius ir buvusius. Sunku iki galo išlikti taktišku, kai rajono politinė kultūra primena atkurtos Lietuvos pirmojo dešimtmečio Gariūnų PONIATKES. Savi AUTORITETAI, savos TORPEDOS, sava KOMANDA- BRIGADA, rankų išsukinėjimai, “Supratai?’, “Kas tau nepatinka?”…

 5. Garantuoju sako:

  Garantuoju jiems neiveikti sios uzduoties

 6. Siūlau sako:

  Sukviesti tarybą ir paprašyti kiekvieną pakomentuoti projektus. Ar be merės rankų kilotojai turės ką pasakyti?

 7. Jo sako:

  Na aisku ir issamu.

Jūsų komentaras:


devyni × keturi =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]