Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

V.Vitkūnienė: savo gyvenime stengiuosi daryti tai, kas anksčiau atrodė neįmanoma

politinė reklama

      / VALDA VITKŪNIENĖ /10. Valda Vitkūnienė

     Čia gimiau ir užaugau. Baigiau Gelvonų vidurinę mokyklą, tuometinę Lietuvos Žemės ūkio Akademiją, Agronomijos specialybę.

      Užauginau du sūnus, dirbau įvairius darbus, nuo 1992 metų buvau pieno punkto savininkė – pieno supirkėja, nuo 2004 metų dirbau žemės ūkio specialiste Gelvonų seniūnijoje, iki lemiamų 2015 metų gruodžio mėn., kai dabartinei valdančiajai daugumai, esant neaiškioms aplinkybėms, buvau atleista iš darbo. Bylinėtis neleido mano tikėjimas: kiekvienam pagal nuopelnus teatlygina Dievas. Palikau Dievo valiai ir iki šiol bandau išgyventi su tikėjimu, kad išauš Viešpaties valanda ir sulauksime kiekvienas savo.

     Taip gyvendami mes pritrūksime kvapo, tiesiog nuotaikos. Nuotaika neduoda mums pakilti, o veržiasi į apačią. Tokia Dvasia žmonėse įsigali ir stabdo pažangą, pvz: mokesčiai. Sumokėjus mokesčius turi šiek tiek likti žmogui, kad jis galėtų duoti dar ir kitam žmogui.

     Būkime Vilties žmonės, tie kurie vieni kitiems padedame mainų kultūroje. Mainų kultūrą tarp savęs įgyvendindami meilei kuri įkvėpta Kristaus tikėjimu.

     Noriu gyventi siekdama prasmės, vertingų tikslų. Betikslis darbas neišvengiamai pažadina griaunančias jėgas, paspartina ardomąjį procesą. Dirbdama visada bandau savęs paklausti: ar savo gyvenimą paskyriau aukštesniam, vertingam tikslui? Ar mano darbas kaip nors nekenkia artimui? Ar taip, dirbdama rasiu laimės ir tikro pasitenkinimo?

     Savo gyvenime stengiuosi daryti tai, kas anksčiau atrodė neįmanoma. Kartais reikia atlikti užduotis, kurios atrodo neįmanomos ne tik mums, bet ir aplinkiniams. Ar esame pakankamai atkaklūs?

     Noriu likti ištikima savo krašto žmonėms ir atverti duris gėriui, meilei supratimui, nuolankumui taip, kad joks pyktis jų neuždarys. Kaip gyventi kad išliktume savimi.

Politinė reklama. Apmokėta iš Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) politinės kampanijos sąskaitos pagal sutartį Nr ŠS 18-12.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

18 Komentarai (-ų)

 1. ir vėl aš ........... sako:

  ADMIN
  2019-02-09 11:56

  Laba diena ,,ADMIN” ir visiems geros valios parapijiečiams ;)
  cituoju ,,Matau, kad šiuo vardu jau rašoma iš skirtingų keturių IP. Įspėju jei dar kartą apkaltinsite redakciją tuo, ko ji nedaro, kreipsiuos į teisėsaugą. Neturiu laiko komrntarus rašinėt. Tai oficialus atsakymas.
  Neoficialiai. Būkit vyrai (o gal moterys)- susitikit ir išsiaiškinkit santykius.”

  1. Neturiu teisės nieko kaltinti,kaltinimus pateikia atitinkamos institucijos ,o be to mano komentare nėra paminėta pati redakcija . :)
  2. Jei matote komentatorių IP ,galite atsekti kas pasisavino mano pasivadinimą ,,ir vėl aš ” ir rašo komentarus prisidengęs mano pasivadinimu . Manau ,kad galite tokį komentatorių sudrausminti ,o jei nenorite, galite pagirti . :)
  3. Mano komentarai ,nėra įžeidžiančio pobūdžio,visada esu už diskusiją . Mano oponentai -priešingai . Jei mano parašyta nuomonė nesutampa su jų nuomone ,prasideda įvairūs prasivardžiavimai ,kaip pvz ,,mandradurnis ” ar ,,Kremliaus trolis ” .Tuo lab ,kad jų pačių žinojimas tuo ir baigiasi . :)
  4 . Daug prisiklausiau kalbų apie laikraštį ,,Krašto Naujienos ” Buvo smalsu ,norėjosi individualių potyrių ,visko gavau su kaupu ,dabar turiu savo nuomonę . Kiti tegul turi savąją ,labai tolerantiškai žiūriu į nuomonių įvairovę :)
  5. Savo ruožtu noriu atsiprašyti ,,Krašto Naujienos ” gerb. redakcijos už tai ,kaip ir pati rašo ,,….jei dar kartą apkaltinsite redakciją tuo, ko ji nedaro”
  Taip pat turiu vilties ,kad geranoriškai pasielgs ir tie komentatoriai ,kurie pasisavino mano pasivadinimą ,,ir vėl aš ” Labai tikiu ,kad to pasivadinimo jie daugiau nenaudos .
  Visiems geros dienos … :)

 2. ADMIN sako:

  Matau, kad šiuo vardu jau rašoma iš skirtingų keturių IP. Įspėju jei dar kartą apkaltinsite redakciją tuo, ko ji nedaro, kreipsiuos į teisėsaugą. Neturiu laiko komrntarus rašinėt. Tai oficialus atsakymas.
  Neoficialiai. Būkit vyrai (o gal moterys)- susitikit ir išsiaiškinkit santykius.

 3. ir vėl aš ........... sako:

  Nežinantiems, taip pat
  2019-02-08 22:01

  cituoju ,,
  Ir vėl… ‘ui. Rinkimuose galimas reitingavimas: balsuojant už atitinkamą sąrašą galite surašyti 5 numerius tų kandidatų, kurie Jums priimtiniausia. Tad ir būnant 50uoju yra šansas būti išrinktu”
  Viską jie žino :) ,juk čia rašo laikraščio administracijos apsauga ,prisidengusi ,kito komentatoriaus pasivadinimu……. ,,ir vėl aš …..) :)
  Tiesiog pasirinkta tokia klaidinimo taktiką … :)

 4. Nežinantiems, taip pat sako:

  Ir vėl… ‘ui. Rinkimuose galimas reitingavimas: balsuojant už atitinkamą sąrašą galite surašyti 5 numerius tų kandidatų, kurie Jums priimtiniausia. Tad ir būnant 50uoju yra šansas būti išrinktu

 5. Balsuosiu sako:

  P. Valda, balsuosiu už jus. Tikiu, kad toks jautrus žmogus niekada nenuskriaus kito žmogaus.

 6. Kleopatra 5 sako:

  Senų bobų pliurpia lai nieko naujo tas pats per ta pati

 7. birutes sako:

  kas per mazaraste ta ir vel as,rasyt ismok,tada skiesk nesamones

 8. ir vėl aš ........... sako:

  Taip jau gamtos ar Dievo sutvarkyta ,kad mes visi esame skirtingi ,su skirtingais savo savitumais . Juk visai jokios religijos neišpažįstantis žmogus ir net nesusipažinęs su Dekalogu gali būti dvasiškai vertingesnis už krikščionį . Tai nusako ir gerojo samariečio pavyzdys .
  Dekalogas reikalingas tam ,kad padėdami savo artimui ,padėtume sau tobulėti dvasiškai . Todėl antras pagal svarbą įsakymas ir sako ,,Mylėk savo artimą ,kaip save patį ”
  Pagarba tiems ,kurie gyvenime vadovaujasi Dekalogu ,bet ne tiems ,kurie fariziejiškai juo prisidengia ,norėdami pasirodyti žmonių akyse ,geresniais ,nei iš tikrųjų yra . Bet būti geresniais ,stengtis visada reikia . :)

 9. Jurgis sako:

  Kaip gyventi, kad išliktume savimi.
  Labai gerai ,kad kyla tokie klausimai…
  Juk visiems aktualu,ypač mums- brandaus amžiaus žmonėms ,kai sovietiniais laikais- nuo pirmos klasės buvo skiepijamas apgaulingas melas,apvilktas represinių tarnybų rožiniu rūku.Dabar tik šiaurės korėjoje visi sinchroniškai rakeles kelia ir vadui vienu ritmu ploja.

  Išlikti savimi paprasta -turim Kristaus sakomas tiesas,mokymus,10 Dievo įsakymų.
  Ir sudėtinga-nes esame klystantys žmonės,visi esame gyvenimo mokykloje ir retai pasiryžtame laikytis v i s ų Kristaus mokymų.Jeigu pradėsime laikytis ir mokytis gyventi su dėkingumu už suteikiamą visakeriopą B ū t į,tai visiems ir kiekvienam asmeniškai reikalai spėriai pagerės…
  Kas daroma,vyksta blogai būtina į v a r d y t i ir visuotinai atrandant reikalingų sprendinių sutarimą daryti visiems priimtinus pokyčius.Jeigu pavyks šalinti priežastis rastis blogiems dalykams,nereiks pastangų ir lėšų juos taisyti.
  Pagarbiai Jurgis M.

 10. ir vėl aš ........... sako:

  Ir vėl aš…
  2019-02-07 15:36 (plagiatui)
  :)

  Jei norit Dievo vardą perkelti į reitingų lentelės viršų ,nerašinėkit komentarų kito komentatoriaus pasirinktu pavadinimu :)

  Ar čia jau bus jūsų su Dievu suderinta ? :)

 11. Ir vėl aš... sako:

  Ponia Valda būdama dešimtu numeriu sąraše, vargu ar pats į tarybą. :) Bet, kad tokių žmonių yra partijose ir sąrašuose yra labai gerai. :) Jie dar labiau pabrėžia savivaldybės puonių ir puonių mierių tuštybę :) Ir nieko keista, jeigu Valda parašė paprastai, neįvardydama visų nuoskaudų ir neteisybių turinio. :) Tiesiog pasakė, kad nesutinka. Nepritaria.
  Ir gaila, kad Dievo žodis bus paskutinis, bet bus neapibrėžtai vėlai. :) O galėtų būti pirmas. Dabar. Visada…

 12. paskutiniam sako:

  nuoširdumas, aišku, gerai, bet politikoje reikia išmanyti įstatymus, mokėti kalbėti skaičių ir faktų kalba, būti nors truputį diplomatu, matyti bent kelis žingsnius į priekį, nes kai kurioms asaboms Dievas nėra joks autoritetas ir reikalingas jis tiek, kiek galima išpešti sau naudos (reklamos) iš pasirodymo per valstybines šventes bažnyčioje.

 13. Tai va sako:

  Vertinu nuoširdumą.Prisistatymas paprastas, be jokių nuvalkiotų lozungų, ar išgalvotų pažadų, toks tikras, gilus ir nuoširdus kalbėjimas apie tai kas rūpi. Manau, kad jeigu savivaldoje dalyvautų daugiau tokių žmonių, kaip Valda, tai baigtųsi tie politiniai “verslai”, ir savivalda taptų tikra savivalda

 14. o jop't sako:

  koks ten darbas taryboje – tik ranka kilnoti reikia , viens ir viskas butina pataikyti i takta – viskas OK.
  Sėkmės

 15. Www sako:

  Paskaičius prisistatymą, iškyla klausimas ar į tą partijos sąrašą papuolėt? Nematyčiau ką atstovaujat tikrai manyčiau jog priklausote vienai iš dviejų krikščioniškųjų.

 16. ir vėl aš ........... sako:

  Laba diena . :)

  pritariu komentatoriui ,,Nieko asmeniško, bet…
  2019-02-07 10:48.

  Sutinku ,kad politikoje reikia sąžiningų ,dorų žmonių ,bet šių dienų politika yra verslas,o versle jei kas ir bijo, tai teisėsaugos ,o Dievas reitingų lentelėje pačiame gale .
  Pasikliauti Dievu ,galite tik asmeniniuose reikaluose ,bet jei žadate atstovauti rinkėjus ,tokia jūsų intencija ,ne visiems bus suprantama . Tuo labiau ,kad jūsų gerumu gali būti naudojamasi priimant ir blogus sprendimus .
  Bet sėkmės palinkėti reikia … ;)

 17. Valdai sako:

  jūs nepaprasta moteris. Sėkmės.

 18. Nieko asmeniško, bet... sako:

  supratau tik tiek, kad esat tikinti, gal net fanatiškai, nes įdomiai interpretuojat Šventąjį raštą. Kažin, ar verta Jums į Tarybą – ten reikia dirbti vadovaujantis šiandien galiojančiais įstatymais, o ne laukti, kol dievas atseikės kiekvienam pagal nuopelnus. Ir patikėkit: ne visada reikia skriaudikui atsukti kitą žandą, nes jis neabejodamas sušers ir per jį. Ir visgi- sėkmės.

Jūsų komentaras:


trys + = keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]