Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Vagys nusitaikė į senus automobilius

b_0_0_0_00_images_Atvaizd05982014 metų vasario-kovo mėnesiais Vilniaus mieste padaugėjo senų automobilių, pagamintų nuo 1985 iki 1995 metų, vagysčių. Buvo vagiamos įvairių markių transporto priemonės, netgi tokios, kurios būdamos naujos ar apynaujės, automobilius vogusių asmenų nedomino.

Kaip pavyzdį būtų galima paminėti Mazda 323 markės automobilį. Taip pat pavogti mažiausiai trys VW GOLF automobiliai, VW TRANSPORTER, VW PASSAT. Dėl visų transporto priemonių vagysčių buvo pradėti ikiteisminiai tyrimai. Atlikus viešo bei neviešo pobūdžio veiksmus, nustatyti ir sulaikyti penki įtariamieji V.J., V.J., E.L., M.S. ir A.U., kurie kaip paaiškėjo tyrimo metu, pavogtais automobiliais pasinaudodavo, o vėliau juos priduodavo į metalo laužo supirktuvę arba įmonėms, kurios verčiasi transporto priemonių ardymu. Viename iš atliekamų tyrimų įtarimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 189 str. 1 d. pareikšti ir vienam tokios įmonės darbuotojui G.P., už nusikalstamu būdu gauto turto įgijimą.

Nustatyta, kad penki įtariamieji yra Vilniaus rajono gyventojai, niekur nedirbantys ir nesimokantys, neturintys jokio legalaus pragyvenimo šaltinio. Dviem įtariamiesiems skirtas suėmimas, o likusiems švelnesnės kardomosios priemonės.

Šiuo metu nustatinėjami ir kiti šių asmenų padaryti nusikaltimai.

Transporto priemonės vagystė (atsakomybė numatyta LR BK 178 str. 2 d.), yra apysunkis nusikaltimas, už kurį numatytas laisvės atėmimas iki šešerių metų, neatsižvelgiant į transporto priemonės vertę ir amžių.

Už nusikalstamu būdu gauto turto įgijimą arba realizavimą (atsakomybė numatyta LR BK 189 str. 1 d.), gresia laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Vilniaus apskrities VPK informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


du × = keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]