Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Vairuotojų dėmesiui: A2 magistralėje laukia milžiniški eismo ribojimai

    yMbEjRQNGJSavaitgalio pradžioje, rugpjūčio 23-iąją, vairuotojams, važiuosiantiems Vilnius-Panevėžys magistrale A2, o taip pat ir keliu Panevėžys-Pasvalys-Ryga (A10) prireiks kantrybės. Tądien tūkstančiai automobilistų ir pėsčiųjų rinksis paminėti Baltijos kelio 30-mečio, tad šiuose keliuose bus mažinamas greitis ir ribojamas eismas.

    Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) skelbia, kad eismas ribojamas ir važiavimo greitis bus ties Baltijos kelio atminimo vietomis. Numatoma, kad tokių atkarpų minėtuose keliuose bus daugybė.

   A2 magistralėje minėtuose ruožuose atšaukiamas automagistralės režimas. Tai reiškia, kad minėtose vietose važiavimo greitis bus ribojamas iki 90 km/val. Taip pat pabrėžiama ir tai, kad pėstieji turės teisę nueiti į minėjimo vietas.

   LAKD akcentuoja, kad vairuotojai penktadienį turėtų būti itin atidūs, mat visame kelyje netrūks norinčių patekti į minėjimų vietas, pėsčiųjų ir t.t.

Prašo nebėgti per kelią

     Pabrėžiama ir tai, kad nepaisant šventės, statyti automobilius kairėje kelio pusėje, važiuojant Vilniaus kryptimi, ir eiti į kitą kelio pusę, kur vyks minėjimai, griežtai draudžiama.

    Važiuojantiems Vilniaus kryptimi ir norintiems užsukti į minėjimo vietas nurodoma, kad sankryžose reikėtų apsisukti ir sustoti A2 kelyje (važiuojant Panevėžio kryptimi), dešinėje, kelkraštyje ruožo, kuriame apribotas važiavimo greitis.

Kur vyks minėjimai

    Tikslios minėjimų vietos, važiuojant nuo Vilniaus Panevėžio kryptimi A2 magistrale: 40,5 km – 41,5 km – 45 km – 48,3 km – 54 km – 61 km – 62,8 km – 64,4 km – 67,5 km – 69,1 km – 75,9 km – 80,9 km – 83,6 km – 90,1 km – 105 km – 114,9 km – 121,5 km – 122 km.

     Tikslios minėjimų vietos, važiuojant keliu Panevėžys-Pasvalys-Ryga (A2): 10,84 km – 13,16 km – 17 km – 23,64 km – 33,7 km – 41 km – 46 km – 55,4 km – 56,5 km – 65,81 km.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


× aštuoni = penkiasdešimt šeši

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]