Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Vasara palydėta kilnia donorystės akcija

    69245942_2937707922923108_8304943587557113856_nPaskutinę vasaros dieną, rugpūčio 31 d., Šiaulių kaimas palydėjo ne tik smagiai, su dainomis, vaikų krykštavimu, bet ir kilniais ir labai reikšmingais darbais.

    Vasaros palydų šventėje buvo organizuota ir kraujo donorystės akcija. Renginio pradžioje visus susirinkusius nustebino scenoje pasirodžiusi Gražuolė Vasara – Liodzė (Šiaulių kaimo bendruomenė – Živilė Bartaškienė), kuri akivazdžiai buvo nepasiruošusi renginio vedimui. Pasirodo, paskutinę minutę ji gelbėjo renginio vedėją, kuri “nuo donorystės daktariuko grožio apsvaigus apslobo ir kategoriškai atsisakė vesti renginį”.

    69310833_2937685986258635_618307627985666048_nSusirinkusieji stebėjo Širvintų kultūros centro Alionių filialo mėgėjų teatro spektaklį “Marytės noras”, dainomis džiugino Širvintų kultūros centro Šiaulių filialo vokalinis ansamblis “Ringė”, Alionių filialo kapela “Spalgena”, Širvintų kultūros centro jaunimo grupė “Name Goes Here”, Šiaulių kaimo bendruomenė (Ieva Pumputienė ir Austėja Pumputytė). Smagiais šokiais iš vietos žiūrovus judėti privertė mažosios “čigoniukės” – Širvintų šokių kolektyvas “Juodoji rožė”.

    Vaikučių klegesio ir džiugesio buvo itin daug. Mažieji galėjo džiaugtis batutu, personažais – Mike ir Pimpačkiuku, pieštis veidelius, leisti muilo burbulus, piešti kreidelėmis, lankstyti balionus… Ne tik vaikučių, bet ir mamyčių dėmesio sulaukė edukacija piešimo ant vandens (edukatorė B. Pekarskienė).

     69341186_2937710666256167_7151778704333471744_nVisi susirinkusieji buvo vaišinami plovu, kurį ant laužo virė geriausia Šiaulių bendruomenės virėja Živilė Bartaškienė. Nacionalinis kraujo centras ir Šiaulių kaimo bendruomenės pirmininkė Ieva Pumputienė nuoširdžiai džiaugiasi jau vienuoliktą kartą įvykusia neatlygintina kraujo donorystės akcija. Ieva Pumputienė: “Esu labai dėkinga kiekvienam atėjusiam donorui, kuris palaiko šią akciją ir dovanojo kraujo. Šiuo metu labai jo trūksta. Visi kartu mes darome didelius stebuklus, ne tik prisidedame prie ligonių sveikimo, bet ir gelbstime gyvybes. Kraujas nieko nekainuoja, o gali tiek daug. Ačiū, kad neliekate abejingi. Šią donorystę turėjom rekordinę iš visų vienuolikos. Kraujo dovanoti atvyko 27 donorai, 23 iš jų galėjo duoti kraujo ir net 10 kraujo donorų, kurie kraujo norėjo dovanoti pirmą kartą. Daug donorų buvo retesnėm kraujo grupėm. Kažkam šitie skaičiukai labai maži, o mums – kaip bendruomenei, tai labai daug. Vieno donoro kraujas gali padėti net trims ligoniams. Prie donorystės prisijungė donorai nepabūgo nei kilometrų, nei pagailėjo savo laiko. Atvyko ir iš aplinkinių kaimelių, ir iš Širvintų (kai kam teko grįžti ir antrą kartą, nes pamiršo dokumentą), ir iš Vilniaus, net ir iš Nemenčinės. Žinoma, ačiū norėčiau tarti Nacionalinio kraujo centro vadovams ir darbuotojams, nežiūrint į tai, kad donorų nesurenkam itin daug, bet niekad neatsisako su mumis bendradarbiauti ir atsiunčia visą komandą. Ypač nuoširdžiai dėkoju mūsų donorysčių organizatorei Jūratei Končiuvienei. Ačiū visiems, kad esate kartu.”

     Šventės organizatoriai: Šiaulių kaimo bendruomenė,  Nacionalinis kraujo centras,  Širvintų kultūros centro Šiaulių filialas

Šiaulių kaimo bendruomenė


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

2 Komentarai (-ų)

 1. Rajonas sako:

  Širvintos – miestas Lietuvos rytuose, Vilniaus apskrityje, 50 km į šiaurės vakarus nuo Vilniaus.
  Čia moterys jaučia liguistą poreikį šokti pilvo šokius.
  Šių moterų dukros jaučia liguistą poreikį šokti čigoniškus šokius.
  Šių moterų sūnūs jaučia liguistą poreikį turėti motociklą BRITVĄ ir važinėtis visą dieną Plento, Vilniaus, Igno Šeiniaus, Kalnalaukio gatvėmis, tol kol išdegina du bakus kuro.
  Šių šeimų vyrai jaučia liguistą poreikį nusipirkti seną bjaurų didelį visureigį, važinėti juo mieste, į parduotuves, nusipirkti alaus, važiuoti į žvejybą, ir banaliai diskutuoti krepšinio temomis, nors patys prakaituotom rankom kamuolio jau nesuimtų.
  Visi šie išvardinti žmogei jaučia liguistą poreikį balsuoti už ponę mierę ir varguolių daugumą.
  Širvintos, tai miestas įstrigęs tarp sostinės ir Širvintų kaimo.

 2. Puiku sako:

  Gražus ir prasmingas renginys, sėkmės Jums.

Jūsų komentaras:


+ devyni = keturiolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]