Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Ž.Pinskuvienės mintys Tarybos posėdyje

DSC_0013/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Foto ir garso įrašas autorės /

    Liaudis sako: iš dainos žodžių neišmesi. Paleidai žodį ir jo nesugausi. Keletas rajono merės minčių, pasakytų Tarybos posėdžio metu (ištraukos iš Tarybos posėdžio): gėrimai, bliūdai kojoms plauti, purvasklaida, tildymai ir prieštaravimai pačiai sau…


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

26 Komentarai (-ų)

 1. Че Гевара sako:

  ne kova už pergalė – o siekti keršto

 2. Psichopatai sako:

  Psichologiniai tyrimai rodo, kad 80 procentų apklaustųjų, kurie yra bandę kada nors keršyti, po to jautė gėdą.
  Ir tik nedaugelis prisipažino, kad pakartotų savo veiksmus iš naujo. Jie jautė didžiulį palengvėjimą, nesigailėjo, kad pasidavė jausmams, jautėsi “kietai”. Jie gergždžiančiu balsu nuolat žemina tiek savo oponentus, tiek pavaldinius, teik visus, kurie drįsta suabejoti ir turėti savo nuomonę.
  Dažniausiai tokie žmonės yra šalti, bejausmiai. Jie jaučia potraukį ružavoms trinkelėms, nekenčia brandžių medžių, išskyrus tujas ir rojaus obelis.
  Juk, kaip sako Mama Marijona, neapykanta– varomoji jėga, geriausias ginklas.

 3. siūloma psichoterapija sako:

  Psichologiniai tyrimai rodo, kad 80 procentų apklaustųjų, kurie yra bandę kada nors keršyti, po to jautė gėdą. Ir tik nedaugelis prisipažino, kad pakartotų savo veiksmus iš naujo. Dauguma nepajuto jokio palengvėjimo, gailėjosi, kad pasidavė jausmams, elgėsi negarbingai. Juk, kaip sakė A. Dodė, neapykanta – silpnųjų pyktis.

  ypač rekomenduojama politiniams prostitutams ir prostitutėms- gal netyčia kažkur surasit sąžinę ar gėdą…

 4. /// sako:

  buvau savivaldybėje ir netyčia užsukau ne į tą aukštą. užgirdau merės džeržgiantį paliepimus žarstantį pakeltą balsą, tai nėriau atgal, kad tik susitikt netektų. šalta, oi šalta moteriškė,ledo karalienė ant ružavų trinkelių.

 5. To BASIS ir kt. sako:

  Kartoju dar kartą savo komentarą, nes matau, kad kurčių ir aklų yra. Tai skaitykite ir mąstykite.
  Mūsų savivaldybės vis dar merė, ankstesnėse tv. laidose nuogąstavo, kad prokuratūra ėmėsi veiksmų prieš ją neva tas būtų be jokios priežasties, politinio susidorojimo pagrindu… O man atrodo, kad institucijos kaip tik tuo metu, pagaliau pradėjo dirbti savo darbą. Tad ir kyla pagrįstas klausimas, kada gi pagaliau bus naikinama merės Ž. Pinskuvienės teisinė neliečiamybė?

 6. Malda sako:

  Šventoji Živile, Naivumo motina,
  Valdančioji dauguma su tavimi,
  Tu pagirta tarp rangovų
  Ir pagirta tavo administracijos direktorė.

  Šventoji Živile, darbininkų ir valstiečių motina,
  Vedžiok mus po miglą ir iliuzijas
  dabar ir dar tris kadencijas.

 7. ? sako:

  Kazin ar naujoji vidaus reikalu ministre pades isaiskinti kn etatines komentuotojos IP? Tada turbut jau butu sustabdytas purvo pylimas ir šmeizimas ant rajono gyventoju iskaitant ir vaikus.

 8. BASIS sako:

  nespekuliuokit rinkejais, jau turejot isitikinti ,kad dauguma palaiko ,nereikia tyciotis is rinkeju ,sitai grupeleizmoniu jusu komentarai jau nepadeda negi dar neisitikinot,kad pildami visokias nesvankybes,tik patys pralaimit .geda.

 9. Total košmar sako:

  Tikras košmaras, Bedlamas – Širvintų r. sav. merės vedamas tarybos posėdis. Gaila opozicijos narių, nes merės elgesys neadekvatus, o valdančioji taryba, kaip ir visada dirba vienu ritmu su mere.

 10. oho sako:

  oho ir iš kur tiek drasos,nu ir pavarė.

 11. taip sako:

  tiesa, tai ne melas

 12. Atsikvošėsit, kai atsakyti turėsit sako:

  Ieškoti pasiteisinimų nereikia, jau dabar argumentuoti faktai-kalba patys už save. Jeigu jau kovojote su kitų politinių pažiūrų žmonėmis, savivaliavote lyg valiai, bet vis tik žiauriai pralošėt šioje kovoje vien dėl to, kad buvo leista per toli nueiti. Euforijos jausmas taip užvaldęs buvo, kad nejautėt žemės po kojom.

 13. Siūlytojui sako:

  Kai merė taip taškosi purvais, kas belieka. Nori nenori gaunasi purvasklaida. O kas apie Spadviliškį, tai žodžių iš dainos neišmesi.

 14. Siūlau sako:

  Kaip suprantu, yra jaučiančių poreikį purvasklaidai. Gal padarykit ciklą straipsnių Spadviliškis 1993-1998

 15. Norėčiau sužinoti sako:

  Kur būtų galima rasti įrašų kitų miestų? Galvą guldau, kad niekuo nesiskirs!

 16. La laila sako:

  Ir kas čia tragiško?

 17. Laimutė sako:

  Siūlau poniai parodyti kaip vyksta posėdžiai kitų rajonų savivaldybių tarybose.

 18. Kaimietis sako:

  Ar gali normalios psichikos žmogus leisti sau taip vesti posėdžius. Mano kaimynė Apolonija tvarte su karvėmis žymiai mandagiau kalbasi.

 19. Vytas sako:

  Tai ne kuriantis, o griaunantis žmogus – ne bendruomenės lyderis, suburiantis žmones ir siekiantis visuotinio gėrio. Visa veikla nukreipta į vienadienius, savanaudiškus tikslus.

  Tai gerai apibūdina prie Savivaldybės pastato sutiktas, seniai matytas, žmogus. Pasisveikinęs sako, kad nemalonu užeiti į šį pastatą.Jis nesiskundė, kad blogai aptarnavo ar neišsprendė jo klausimo. Manau, pasakė tai, ką jaučia daugelis iš mūsų.

 20. Bliūdas sako:

  Reiktų Astikui bliūdą į posėdį atnešt. Kai prasidės įžeidimai, daužyt bliūdą

 21. Teisiškai atsakysite... sako:

  Ponia Pinskuviene, vistiek turėsite už viską atsakyti. Šiuo metu esate dar aršesnė, nes nujaučiate savo valdymo baigtį. Tikiuosi, kad greitu laiku teisingumas neaplenks mūsų rajono ir už žmonių ašaras, su kuriais pasielgėte neteisingai, ES lėšų švaistymą -teks teisiškai atsakyti.

 22. tai sako:

  čia tarybos posėdis? Kokia gėda, reikia merei mokytis retorikos ir etikos. Bjauru.

 23. o sako:

  gal bijo, kad neišgirstų kas nors, tai kalba, kad manytų, jos žmogus.

 24. Nu tikrai sako:

  Vaistų čia nėra.

 25. Lietuvos votis sako:

  Kad ir kaip atrodytų keista iš pirmo žvilgsnio, bet čia viskas normalu. Daug žmonių kiekvieną dieną pas mane užeina, kai pakalbinu, tai beveik visi yra mierės gerbėjai-rinkėjai, būtent taip masto ir kalba, visi iki vieno, kaip prisukti, kartoja tai, kas girdima įraše. Žodžiu, tipiška Širvintų rinkėjų mierė, visiškai atitinkanti savo rinkėjus. Širvintų rinkėjai kalba mierės lūpomis.
  Iki rinkimų dar atrodė, kad gal netyčia taip balsavo, bet po rinkimų jokių iliuzijų neliko. Dauguma sėkmingesnių, gabesnių žmonių dirba Vilniuje. Vieni patys paliko šitą durnių laivą, kitus išaiškino ir paprašė išeiti.

Jūsų komentaras:


× trys = dvidešimt vienas

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]