Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Živilė Pinskuvienė: prieš rinkimus su manim bandyta susidoroti (VIDEO)

opera_2ZPBWp62t9/ Pirminis šaltinis Lietuvos rytas TV /
Tai, kas įdomu, kas sukrečia, pamoko ir kas svarbiausia vyksta mūsų šalyje būtent dabar. Nesuvaidintos istorijos, atviri pasakojimai ir netikėti pašnekovai laidoje „Lietuva tiesiogiai“ su Daiva Žeimyte-Biliene.
VIDEO ĮRAŠAS ČIA:
 Lryto_laida_Lietuva_tiesiogiai


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

36 Komentarai (-ų)

 1. >kas butu sako:

  Na va, jau ir atsistatydinimo scenariju sutve svarsto. Ruosiates slides tepti. Galvojat taip nusimuilinsit nuo stsakomybes. Nepavyks.

 2. > Kas būtų... sako:

  Opozicijos komentatorių epilepsija (tikrai norėjot tą žodį parašyti?) tikrai neištiktų, o va visus tuos, kurie dabar su muilu ir be muilo…Jiems būtų tikrai ne kas.

 3. Kas būtų .... sako:

  jei staiga atsistatydintų merė ? Visus opozicijos komentatorius ištiktų epilepsijos priepuolis ,kai kurie turbūt ir galą gautų . Gal vis tik geriau tegul būna . :)

 4. Savivalės kaina sako:

  Pagal Ž. Pinskuvienę susidaro nuomonė, kad STT pareigūnai neturi ką veikti ir su ja tik dėl smulkmenų nori politiškai susidoroti… Tiesa tokia, kad už savivalę reikės teisiškai atsakyti. Atpildo valanda neįšvengiamai artėja, na o panikos priepuoliai tuomet tik dažnėja…

 5. Tai sako:

  Ko ta ponia taip baisiai atrodo, trukcioja, ziopcioja, akys tik laksto. Ar cia taip STT baime veikia, ar jau vel, galbut, reikia plastines operacijos. Mores grozis blesta ir kede traska?

 6. Ech Jūs sako:

  Jei nežinojot, renovaciją turi incijuoti patys namo gyventojai, o ne merė. O kad buvo yra ir bus apšiurusių , tai priklauso nuo mūsų pačių. Baigėsi laikai, kai už tave kažkas kitas turi padaryti. Imk šluotą į rankas, tada teptuką…bus labai gražu

 7. aaa sako:

  matote seime nera nei statybu nei pirkimu,ten plika alga…

 8. Ak... sako:

  Manyčiau, tas valdymas tęsis labai ilgai, nes durys į seimą uždarytos. Na, nebent Širvintas, taupydami administravimo kaštus, apjugs pvz. su Molėtais.

 9. epuik. sako:

  puikiai atrodet kaip ir visada ,sekmes jums ,ooponentams padek dieve daugiau nieko ir nesugeba.

 10. Rinkėja sako:

  Situacija rajone tikrai bloga, tiek žmonių tarpusavio santykių atžvilgiu, tiek socialine, sveikatos, švietimo ir finansine padėtimi. Manau, kad Viena asmenybė valdo visą rajoną, tačiau už tai, kas vyksta atsakingi mes visi. Nežinau, gal aš ir klystu, bet tiek kiek matau ir girdžiu, tai labai neramios mintys susiformuoja. Gyvename lyg Breigelio paveiksle – ” aklųjų būrys patikliai žygiuoja paskui aklą vedlį, priešaky praraja, bet visi pasitiki vedliu…”

 11. Vytas sako:

  Jeigu Savivaldybės tarybos nariai deramai atliktų savo pareigas, tai Savivaldybės administracijos direktorė ir merė seniai būtų atleistos iš darbo kaip netinkamai atliekančios savo pareigas ir nereikėtų čia jokių Tarnybų. Kad iškelti tokiems vadovams bylas reikia surinkti įrodymus, kad teismai pasibaigtų kaltinamuoju nuosprendžiu.
  Šie asmenys, tai ne Šakių rajono meras,kuris po kelių metų bylinėjimosi buvo nuteistas dėl to, kad į sūnaus sklypą buvo atvežtas žvyras ir už tai nebuvo sumokėta. Bet situacija nerami, informacija sklinda ir verslininkų susibūrimuose, o šis televizijos šou parodo, kad norima užbėgti įvykiams už akių. Pati muša, pati ir rėkia.

 12. Minde sako:

  Klesti? Kur jis sklęsti? Žmonės pikti, bijo kalbėti, nes motina arba tėvas arba senuosius arba net senelis priklauso nuo merės malonės, ir kur tas jaunimas? Širvintos klesti o miestas merdintis

 13. to Taip sako:

  Na čia ir bet kokios nuomonės nepareikši ,nes jei netiks opozicijai -nepraleis :)

 14. Teresė sako:

  Didžiausia pagarba merei, o jūs visi kuo daugiau spjaudysitės, tuo mažiau rajono žmonių palaikymo turėsit. Atia…

 15. ir vėl aš ............ sako:

  Labas rytas geranoriškiems komentatoriams :)

  laisvamanis
  2019-03-06 08:26

  citata ,,GIRIASI NUVEIKTAIS DARBAIS, TEGUL PAŽIŪRI Į APŠIŪRUSIUS DAUGIABUČIUS, NE VIENO NAMO NERENOVAVO, KAIP ATRODO VIENINTELĖ VILNIAUS GATVĖ. KODĖL TEN NĖRA KALĖDINIŲ ŽVAIGŽDŽIŲ, NES NUO KELIO NESIMATO. ŽMONĖS GYVENA , KAIP SOVIETINIUOSE TVARTUOSE. O KOKIE KAIMAI. O DIEVE, DIEVE. ČIA IR MATOSI TAS SKURDAS, KURIO “MILIONERĖ PASINAUDOJO.PER TUOS DIDELIUS DARBUS”

  Ar jūs norit pasakyti ,kad toks skurdas pasidarė per praėjusius keturis metus ? O prieš tai Vilniaus gatvė buvo prestižinė ,su renovuotais namais ir per keturi metus viskas sunyko ? :)

  Gal nereikia taip žiauriai nusišnekėt ,bet šiaip tai ,kaip jums patogiau . :)

 16. Taip sako:

  Na jau koks patrauklus tas miestelis net juokas ima. Miestelis tapo karo lauku. Ne tik apkasai, katakombos, niekaip nepabaigiamos, bet ir dvi priesiskai nusistaciusios stovyklos. Jei tu ne su zp, tai tu pats didziausias priesas, kuri reikia suzlugdyti. Tai cia jums patrauklumas. Na taip, dar uz 25 milijonus gal gausit kelias gatves ir pora aiksteliu.

 17. Taip sako:

  Lemputės žiba,plakatai kabo, koncertai vyksta, pinigus”plauna”- pasirodo ko daugiau Širvintiškiams reikia.

 18. Žmogus sako:

  Ačiū Merei Živilei už viską, ką ji padarė ir daro dėl mūsų – Širvintų žmonių. Apniūkęs miestelis tapo patraukliu miestu, kuriame pasiliksime ilgam…

 19. Panašu sako:

  kaip “telefoninių sukčių aferistai” vaidina.

 20. laisvamanis sako:

  GIRIASI NUVEIKTAIS DARBAIS, TEGUL PAŽIŪRI Į APŠIŪRUSIUS DAUGIABUČIUS, NE VIENO NAMO NERENOVAVO, KAIP ATRODO VIENINTELĖ VILNIAUS GATVĖ. KODĖL TEN NĖRA KALĖDINIŲ ŽVAIGŽDŽIŲ, NES NUO KELIO NESIMATO. ŽMONĖS GYVENA , KAIP SOVIETINIUOSE TVARTUOSE. O KOKIE KAIMAI. O DIEVE, DIEVE. ČIA IR MATOSI TAS SKURDAS, KURIO “MILIONERĖ PASINAUDOJO.PER TUOS DIDELIUS DARBUS… UŽMIRŠO, KAD KALĖDOS SENAI BAIGĖSI. PALAUKSIME IKI PIRMŲ BULVIŲ, KAIP SAKĖ KUBILIUS, GAL TADA IR ATSIKVIEPSIME. vISKAM KADA NORS ATEINA PABAIGA.

 21. Sena taisyklė sako:

  Padorių tėvų padorūs vaikai balose neskęsta (filmas Riki tiki tavi). Taip ir su STT. Ne kiekvienu domisi tie vyrukai.

 22. Iš Facebook dar sako:

  Reziumė – daugumai atėjusių balsuoti žmonių nesvarbu, kas valdys jų miestus ir rajonus: autokratai, korumpuoti, besinaudojantys savo tarnybine padėtimi ir pažintimis politikai, virstantys nekontroliuojamais karaliukais savo „tėvonijose“ ar su sąžine mažiau susipykę žmonės.
  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2182287535195066&id=100002415221052

 23. Iš faceboko sako:

  Širvintų mere vėl tapo Ž.Pinskuvienė, kurią lydėdavo balsų pirkimo skandalai, masinis nelojalių darbuotojų atleidinėjimas ir savų priiminėjimas, lėšų iš mokesčių mokėtojų taškymas išeitinėmis kompensacijomis, riebių „valdiškų“ užsakymų skyrimas laikraščiui, kurio savininkė yra merės dukros įmonė, opozicijos gniuždymas. Neįtinkantys vietos karalienei žmonės net ištrinami iš viešų nuotraukų, o apie patyčias darbe jau sklando legendos.
  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2182287535195066&id=100002415221052

 24. Manau sako:

  Jeigu sems mierę su direktore, tai dar ir keletą „specialistų” išsives.

 25. Aparatas sako:

  Prasta prognozė, nes jeigu mierę ir diriektorę STT susemia, nauji rinkimai, bet stapaičiai, paliūkėnai ir buonikatai vis vien pasilieka visą kadenciją.
  Rinkimai apsibaigė, pats metas pasakyti: Lietuvos politikieriai atideda administravimo reformą. Pagal ją, savivaldybės aparatą reikia mažinti per pus, nes Lietuva tuoj mokės baudas…

 26. Www sako:

  Trumpa merės atmintis, pamiršo kad ir Bankauską ir Jankauskienę traukė į sąrašą. Manau nebūtų užstato pakėlę visi paklusnieji gavę darbus būtų surašyti.
  Beje pirminiame variante sąrašo, kabejusio prie naujojo tilto, Bankausko nuotraukele juk buvo, turbūt tik pinigėlių pritrūko, išėmė.

 27. Reanimacija sako:

  Reanimacija, ir tuo viskas pasakyta.
  Gaila valstybės biudžeto lėšų. Tuoj bus nauji merų rinkimai. Kai sems, tai abi su direktore.

 28. Ui sako:

  Tai, sakot NERVIŠKI BIŠKI…

 29. Na va, sako:

  gerokai nusišneka. Gal liežuvis jau neklauso, išsisėmė.

 30. Chm sako:

  Įdomūs sutapimai: tai reiškia, kad ją prokuratura ir stt kratė tuo pačiu metu kaip ir sėmė teisėjus. Kontempliuojam toliau: o teismai taigi buvo jos antras gyvenimas už kuriuos mokėjo savivaldybės lėšomis, o ir darėti tikriausiai daug neužbaigtų bylų ir asmeniškai jai. Įdomu, daug ji čia pasakė, gal žurnalistai galėtų patyrinėti….

 31. Kas? sako:

  Pala pala. Kas ten sąrašą visus seniūnus bei įstaigų vadovus imdavo? Ar ne ta, kur priekaištauja? A?

 32. Aras sako:

  O Bernatonis džiaugėsi,kad jų partijos narė pirmam ture mere patapo ir sveikintojus atsiuntė.Kas melagis?Ar jau tas ,kas balta yra juoda?

 33. Verslininkė sako:

  Siūlau atlikti tokį eksperimentą, kalbėjau telefonu ir žiūrėjau be garso. Pabandykit. Pasilenkit prie pat televizoriaus, išjunkit garsą ir žiūrėkit visą laiką tik į ją.
  AMAZING

 34. pažiūrėjau sako:

  ot chytra boba, viską sugeba išvartyti į kitą pusę

Jūsų komentaras:


− du = penki

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]